Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át tartó megbízható, ultra erős tartást ad és megőrzi a frizura rugalmasságát. Megőrzi a haj rugalmasságát. Nem szárítja a hajat.

Kiszerelés: 300ml

Mirabylia

2019. július 8.

Úgy tapasztaltam, hogy a kicsi kiszerelések nekem jobban beváltak több terméknél, mint a nagyok. Erre is igaz. Hiába ugyanaz, valahogy mégsem. Éppen ezért mindig az utazós kiszerelést veszem.
Korábban használtam egy másik verziót, de nem emlékszem, hogy az miben volt más. Az állaga nedvesebb és ragacsosabb maradt a hajamon.
sokszor trükközök hajlakkal, mert a hajam képes begöndörödni, így igyekszem sokszor kizárni a nedvességet, akár kívülről (nyári melegben befülledve vagy párás időben), akár a hajformázóból és a hajformázás során (zselé, hab stb.).
Ezt azért szeretem, mert jó permetet képez. Gyorsan szárad, utána szárazabb, kevéssé ragacsos marad a frizurám. Ha kicsit soknak érzem, akkor vissza tudok belőle fésülni. Így nem látszik, és nem érződik annyira.
Egyetlen gondom vele, hogy túl erős a lakk szaga, de ezt el tudom nézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Egyetlen gondom vele, hogy túl erős a lakk szaga, de ezt el tudom nézni.

szixiclaire

2018. április 11.

Nekem nagyon bejött ez a lakk, bár nem sokszor használok lakkot, de alkalmi frizurahoz tökéletes😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Ella

2017. március 9.

Nem lett a kedvencem, elajándékoztam. Kissé tapaszt, de nem tart eléggé. Szerencsére nem volt drága, de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

MsKors

2016. július 11.

Nekem ez tetszik, hétköznapra kevesebbet fújok és tartja, ha táncos frizkó kellett egy flakonnal fújok rá és tartja. :D Külön tetszik, hogy van mini változata, nagyon praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

bova

2016. március 29.

A táskámba kellett egy mini hajlakk, mert nagyon gyakran csinálok "búbot" a frufrumból, és hiába szuper az otthoni hajlakkom, ha nagyon fúj a szél és nem is fújtam belőle eleget, akkor megesik, hogy javítani kell a nap folyamán is a frizurát. Nos, erre jó ez a termék, de én nagyban biztosan nem venném meg. Egyszerűen úgy érzem, hogy nem tart... De nem csak érzetre, tényleg hamarabb szétjön, amit megcsináltam, ha csak ezzel fixálom (utazások alkalmával volt rá példa, hogy csak ez volt nálam). Mivel az otthoni lakkomból nincs mini, marad ez a táskámban, de így csak egy hármast érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

missmomsen

2016. február 11.

Végül is, adja, amit egy hajlakknak kell, de erős a szaga és látszik a hajamon, hogy hajlakkos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Lills

2015. július 24.

Ez nagyon jó! Szükségem volt egy mini hajlakkra, azért vettem meg, bár már régóta érdekelt, mert sokan dicsérik. Szóval, előtte Syoss-t használtam, szerettem is, de ez sokkal jobb. Nem lesz olyan merev a hajam tőle, nem tapad össze, viszont ugyanolyan szépen megtartja a hullámokat. Mást nem is tudok mondani, tudom már legközelebb mit veszek teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

Aaaudrey

2013. december 4.

Én a mini kiszerelését használom rendszeresen utazáshoz. Azért vettem mert csak ez lehet kapni miniben, de nagyon megszerettem, egyik kedvencem maradt. Bár nem a legerősebb hajlakk amit valaha használtam, de én nem is szeretem amikor nagyon kemény a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

Audi

2013. október 5.

úgy látszik csak nekem nem vált be. ragad mindenhova csak ahova kellene oda nem, a végén tényleg több cucc van a tenyerem mint a hajamon.ami mégis oda jut ,csak ül és odaragaszt magához mindent. lehet hogy hibás terméket vettem?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Az egyik legjobb hajlakk szerintem (bár ez talán az összes Wellaflex hajlakkról elmondható...). Nem ragad, nem keményít, nem lesznek kis fehér maszatok a hajamban, nem büdös, szépen tart, nem érzem, hogy roncsolná a hajam.Tuti jó választás.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Hidratálók: PEG-12