Wella

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nituka, az összetevőket feltöltötte: anikoszilviatoth, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Rugalmas tartást ad a hajnak.

Wellaflex Long Lasting Flexible Shiny Hold Hajlakk
Ár: 700 , Eladó: Reci81
Állapot: 1-2-szer fùjt, Helyszín: Budapest 10., fizetés: Személyes, posta
umpalumpa

2019. augusztus 19.

A kicsi változatot szoktam megvenni, ami nekem évekig elég. Ritkán használom, csak alkalmakkor, ha belövöm a sérómat (besütés göndörre, vasalás), akkor is csak a legvégén. Ismertem olyan nőt, aki minden tupirozott tincset is veszettül belakkozott, ezért emelem ki, hogy csak az elkészült frizurára szórok keveset. Az illatát nem szeretem. A hatása megfelel. Megtartja, amit kreáltam, de nem nehéz kifésülni, ha másnap szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

mlexa

2019. március 21.

Már nagyon régóta csak ezt használom! Imádom az illatát és egész nap tart a hatása. Ha begöndörítem a hajam, azt is szépen tartja, nyilván azt nem egész nap, de azért sokáig. Kevés is elég belőle szerintem, így gazdaságos is! Mindig kell itthon lennie! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Eszter555

2019. március 20.

A legjobb hajlakk amit valaha próbáltam kb. 20 év alatt. Nem ragad, viszont tényleg szépen és tartósan fixálja a hajat.Az illata sem fullasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

MissLia

2019. március 14.

Erős tartást ad a hajmnak, emiatt szeretem, de nem venném újra, mert nagyon fullasztó “illata” van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

lohnerniki15

2018. november 13.

Ez a termék pénzkidobás. Úgy kaptam, de valószínűleg azért, mert neki se jött be. Semmit nem tart, fullasztó, büdös, hamar beszárad a "fújókája".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

annodobo

2018. augusztus 12.

Ez a cucc felér egy balzsammal, keratinos sprayvel, olaj és bármilyen hajmaszkkal ami csak létezik. Borzasztóan imádom. Eleinte nem volt nagy kedvencem, de rájöttem a megoldásra! Befújom a hajam, ha megszárad átvasalom vele újra. Komolyan mondom gyönyörű tőle a hajam. Mást ezentúl nem is fogok rá használni az 100% Ez a best. Nekem a FRIZZ CONTROL keratin protect van meg és tökéletes. Nem tudtam, hogy egy hajlakk ilyet is tud, de ez profi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Vanylia

2018. július 29.

Már évek óta csak ezt a hajlakkot használom. Szépen lelapítja a felálló kis babahajaimat, és nem tűnik úgy mintha hajlakk lenne rajta. Az illata is szuper mindemellett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

zsemii

2018. január 4.

Utazó kiszerelésben próbáltam ki, de oly annyira bevált, hogy meg fogom venni a nagy kiszerelést.
Nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle beton kemény és fésülhetetlen.
A legjobb, amit eddig próbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle beton kemény és fésülhetetlen.
A legjobb, amit eddig próbáltam. :)

CsDominika

2017. április 27.

Már lassan 2 éve használom. Erős tartást ad a hajamnak az illata nagyon, nagyon jó :D Ha valakinek göndör haja van és úgy szeretné kivasalni, hogy nap végén ne egy őserdőt lásson a feje tetején, akkor ez biztos segít ebben! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

MsKors

2016. július 11.

Jó, tart, erős de nem üvölt messziről, hogy ott van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Jó, tart, erős de nem üvölt messziről, hogy ott van.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate