Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 9.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Hajformázó spray tejjel.

Kiszerelés: 150 ml

Dinaa

2013. október 14.

nem is tudom mit vártam tőle amikor pár éve megvettem... ápol és tartást is ad? kicsit összeférhetetlen egy termékben. azóta többször elővettem, próbálgattam,anyukám is, majd tovább porosodott a fürdőszoba polcon . félhosszú vékonyszálú lelapuló szőkített hajam van, arra jöttem rá hogy ha törölközőszáraz hajon használom, pontosabban a fejtetőre fújom, kb. 5 pumpálás, akkor 2 helyett 3 napig is bírja a hajam mosás nélkül. picit szárít, de épp csak annyira hogy ne zsírosodjon be hamar a hajam. a hajhosszon viszont semmi extra. anyukám rövid haját sem tartotta, nem is ápolta igazán.. összességében kifésülőnek se tartást adónak nem mondanám, de amit említettem arra nagyon jó, és nem drága, 500 ft se volt pár éve. illata alkoholos furi, de nem lényeges... jó kis cucc azér

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

ginaaa91

2012. augusztus 1.

Rövid tépett vagy tüsis hajúaknak jó szerintem. Anyukám használja, neki egész jól tartja a frizuráját. Hosszú hajúaknak viszont nem ajánlom, kissé ragacsos és szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.