Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2015. március 18.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

4-es erősségű mini hajlakk barackos illattal.

nanuka

2019. március 15.

Jó rögzítést adott a hajamnak, mégsem éreztem műnek a használata után. Ettől másnapra is frissnek, dúsnak hatott a frizurám, és jól tartott az előző napi rögzítés, minden kemény hatás nélkül. A fújókája egyszer elromlott, onnantól használat előtt és után vízzel meg kellett tisztítani a spray nyílását, ami macera. Most Taftot vettem, de lehet, ezután visszatértek a Wellaflexhez :-)

nanuka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

rekucccc

2019. január 28.

A kedvenc hajlakkom☺️ nagyon szeretem, mert tenyleg tart a hajam ha ezt hasznalom, de megsem lesz tole betonkemeny, es konnyen, nyomtalanul kifesulheto, igy masnap sem kell utana hajat mosnom, Az illata is kellemes:)

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Arianne79

2017. január 13.

A kedvenc hajlakkom. Nem használok sokat, csak a frufrumra, de ott nagyon fontos, hogy tartson, de ne legyen betonszerű.
Ez megadja.
Az illata jó. A barackosságot nem érzem benne, de nem is kell szerintem.
Elég jól kifésülhető.
Normális mennyiség használatánál nem csinál ragacsosságot.
Nem túl vizes, azaz nem lapítja le a hajat, szépen porlasztottan jön ki a cucc a fújókából.

Szeretem, 10-ből 8x ezt veszem (néha elcsábulok egy új vagy akciós termék miatt, de mindig ehhez térek vissza).
Abszolút 5 csillag.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Ez megadja.
Az illata jó. A barackosságot nem érzem benne, de nem is kell szerintem.
Elég jól kifésülhető.
Normális mennyiség használatánál nem csinál ragacsosságot.

Abszolút 5 csillag.

Kesudio

2016. december 12.

Nem sokszor használok hajlakkot, ezért a pici kiszerelését vettem meg a DM-ben, ez is nagyon sokáig elég, és kis helyen a táskámban is elfér. Ez az egyetlen hajlakk és márka amit hajlandó vagyok használni. Jó tartást ad, és nem ragad. Szükség esetén könnyen kifésülhető a hajból. Csillagos ötös.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

paranoidcat

2016. november 6.

Azt hiszem ennek a típusnak a normál kiszerelése van meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Nem használok minden nap hajlakkot, de azért időnként kell a plusz fixálás a loboncnak. Eddig egy Taft volt erre a célra tartva, de annyira tapasztott, meg ragacsos volt, hogy legutóbb ezt vettem meg helyette. Maradok is ennél. Szépen tart, de mégsem ordít a hajamról, hogy be van lakkozva, jó a tapintása is. Ja, és nagyon finom az illata. :)

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

cheerface

2016. július 17.

Szuper! Nem ragad, de nem is lesz tőle betonkemény a hajam, mégis tart, és sokáig tart, és még az én lelapuló hajamat is képes formában tartani órákon át. Ötös :)

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

MsKors

2016. július 11.

Teljesen jó hajhab, az összetevői miatt cseréltem le, de vissza fogok térni rá.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Teljesen jó hajhab, az összetevői miatt cseréltem le, de vissza fogok térni rá.

babaga

2016. június 17.

Kellemes illat, felvitelt követően nem hagy ragacsos érzetet maga után és igazán tartós. Jár neki az 5 csillag!

babaga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

noemiparducz

2016. május 27.

imádom!
jó illata van, nem ragad tőle a hajam, nem lesz lisztes hatású és nem irritálja a fejbőrömet sem

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

imádom!

hajasbaba

2016. április 28.

Kellemes illata van, nem fulladozom tőle. Nem ragasztja össze a hajam, nem lesz fehér lisztes hatású és tart. Mini méretben vettem próbaként, de meg fogom venni belőle a nagyot.

hajasbaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate