Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: EmmaHeather, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Hosszantartó élénk szín, tökéletes őszhajfedés egy intenzív szőke hajszínért, előzőleges szőkítés nélkül.

A hajfestés napja - fesse be a haját a megszokott módon. A hajfesték a hajszálak belsejébe hatolva aktiválja a hajszínt. Használja az 1. NAP Intenzív Hajfénykiemelő Pakolást közvetlenül a hajfestés után.

15 nap elteltével - Használja a 15. NAP Hajszínfokozó krémet, amely további hajfestéket juttatva a hajra segít a hajszín újraaktiválásában.

30 nap elteltével - Használja a 30. NAP Intenzív Hajfénykiemelő Pakolást, amely segít a haj ragyogásának megőrzésében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

EmmaHeather

2014. december 13.

Azt kell hogy mondjam, hogy ez egy nagyszerű kence! Emiatt regisztráltam az oldalra :D .
Az őszhajfedéséről nyilatkozni nem tudok, nincs őszhajszálam. A képen is látható 12/1-es árnyalatot vettem meg, hamvas szőke hajszín elérése érdekében. Külföldi oldalakon sok jót írtak róla.
Nem csalódtam. Ez a festék abszolút bejött! Végeredmény: Egy gyönyörű, természetes, hamvas hajszín és selymes tapintású, könnyen kezelhető haj.
Kétszer is meglepett a használata közben. Először is, amikor a festékkrémet a tubus színelőhívóba töltöttem azt vettem észre, hogy meglehetősen furcsa állagú. Kicsit sűrű, sőt, nyúlós. Mint a karamell, ami még nem dermedt szilárddá, hanem olyan "eldolgozható". Hát mondom, majd elkeveredik a színelőhívóval, ráztam is jó ideig. Egyedül festettem a hajam, egyszerű a felvitele, nem csöpög. Az árát tekintve elég drága, Dm-ben vettem nagyjából 1800 ft-ért, de ami még fontosabb, és emiatt nem érdekel az ára sem, hogy bőségesen elég volt a teljes hajhosszomra (lapockáig érő hajam van). No meg 3 balzsamot is tartalmaz és két kesztyűt.
A középbarna tövemet szépen befogta. Kicsit aranyló csillogása van, de nem olyan rezes, mint a többi előző festéknél amit próbáltam.
Aztán ami már csak hab volt a tortán, hogy amikor lemostam....valami eszméletlen jó tapintású lett a hajam. Mintha már bebalzsamoztam volna, pedig csak a sima vizes öblítésnél tartottam! Selymes, rugalmas lett a hajam, rég éreztem ilyennek! Lehet, hogy ez a festékkrém furcsa állagának tudható be, nem tudom, de nem is érdekel! Úgy szuper ahogy van! Ezek után a balzsam már csak ráadás volt.
Nagyon, nagyon, nagyon és tényleg elmondhatatlanul elégedett vagyok, mert szép színt adott, nem roncsolt, a hajam nem lett utána sprőd tapintású és egyszerűen semmi negatívumot nem tudok felhozni ellene. Szuper! Ha lenne 100 csillag...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol