Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irish, Módosítva: 2016. október 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Finom sókristályok és értékes ásványi anyagok boztosítják az élményt a testnek és léleknek.

gothy

2014. augusztus 31.

Nagyon jó illata van, és finoman hidratál. Lábfürdőnek szoktam használni, de az illata miatt elcsábultam és kipróbáltam kádban is. Nem szárította ki a bőröm,testápoló sem kellett utána. Én sokáig érzem az illatát, nem tapasztaltam, hogy "elillanna", mint ahogy előttem többen is írták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Pöti

2014. március 31.

Isteni ez a fürdősó. Finom az illata, selymes tőle a víz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

Isteni ez a fürdősó. Finom az illata, selymes tőle a víz..

cico

2013. január 10.

Alig volt valami illata, az is elszállt pillanatok alatt. Lehet, hogy én vártam sokat, de beleszórtam a vízbe, feloldódott, és mintha ott sem lett volna... Biztosan nem venném újra, de nem volt nagy veszteség 219 tf-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Roxanne

2012. november 29.

Maga a fürdősó karamell színű. Közvetlen a vízbe szórása után éreztem valami halovány tejcsokoládé illatot, de ez sajnos hamar elillant. Feloldódva, engem a Balea Asia tusolójára emlékeztetett az illata. Abban is van egy ilyen komponens.
Elképesztő mennyiségű habot képzett, miután az egész tasakot felhasználtam egy kádnyi vízhez.
Ahogy előttem is írták, rendkívül kellemes élmény volt benne elmerülni.

Egy rossz pontot szerzett nálam. Kakaó. Ezért vettem meg. Erre számítottam. Kimondhatatlanul jól esett volna így, ebben a barátságtalan időjárásban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Ahogy előttem is írták, rendkívül kellemes élmény volt benne elmerülni.

Dii

2012. november 9.

Lábfürdetőhöz használtam, hogy puhítsam a repedt kis sarkaim :P Több, akár 10 alkalomra is elég volt így. Nagyon kellemes az illata és tényleg selymes lett tőle a lábfejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

papupanni

2012. november 5.

Nekem is tetszett az illata. :) Nem pont ilyet vártam, de jó volt. Mindent beleöntöttem a vízbe, de nekem maradt az illatából, bár valóban enyhült. Ami nagyon tetszett, hogy olyan kellemes, krémes érzést keltett. :) Mintha selyemben fürdenék. Nagyon jó érzés nyakig elmerülni egy kád forró vízben, vele pedig még sokkal jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Blame

2012. október 23.

Nagyon jó illata van. Ami sajnos hamar el is illan. :( Fürdés közben szinte egyáltalán nem éreztem az illatát, csak akkor mikor beleöntöttem a vízbe. Meglepett hogy habja is volt egy kicsi. Igazából nem volt rossz, de szerintem nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

kolesgolyo

2012. július 19.

Lábfürdőnek használom. Nagyon finom illata van, és pihe-puhává varázsolja a lábaimat. Télen szoktam használni, mivel nyáron a citromfüves-bambuszos tesója jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Irish

2011. december 23.

Nagyon kellemes, édeskés illatú, bár nem sok köze van a kakaóhoz. Színre is halvány zöldessárga - de ez az összetevőkön is látszik. Még habot is "produkál", amit fürdősó létére nem várna el tőle az ember. A vízben tökéletesen feloldódik, nincs utána csúszkálás, meg fürdés utáni kádcsutakolás. Igazi téli élményfürdő, nincs utána se viszkető érzés, se bőrszárasság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 23.

Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool