Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ajjamo, az összetevőket feltöltötte: Audi, Módosítva: 2018. december 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Citromfűvel és bambusszal.

Audi

2012. december 12.

~Nekem nem vált be. Igazából semmi rosszat nem tett ,nem szárított, viszont nem volt kiemelkedően jó. Az illatát alig lehetett érezni és nagyon furcsa sárgára festette a vizet. Előnye hogy a szemcsék picik voltak és viszonylag hamar feloldódtak .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract