Wellness&Beauty

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Csodalatosmandarin

2020. július 17.

Már a második tégelyt veszem ebből a termékcsaládból. Annak ajánlom aki az erősebb, durva szemcsás radírokat kedveli. Lábra és karokra használom, nekem kellemes kombináció a benne levő olajjal együtt.
Nem kell túlzásba vinni a használatát, hetente 1x bőven elég és puha, sima lesz a bőr tőle. Illata nem annyira emlékezetes, eléggé semmilyen, de nekem ez nem fontos ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

dandy93

2019. augusztus 6.

Jaj, annyira akartam szeretni, de nem megy... Kedvelem a durva szemcséjű radírokat, de ez már sok a bőrömnek. Mivel valóban sóból van, sajnos a legkisebb hámsérülés megléte is elég ahhoz, hogy csípjen, nem érzem kellemesnek az olajréteget, amit maga után hagy, és az illata sem tetszik. Az üvege, ami amúgy kimondottan szimpatikus volt, a párás fürdőszobában igen hamar elkezdett rozsdásodni, így még azt sem tudom újra felhasználni... :/ Számomra csalódás, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Gina77

2019. június 28.

Sajnos nekem csípte a bőröm és az illata sem az igazi. Mivel a kezemre és a lábamra el tudtam használni 3 csillagot azért adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

Dorina164

2019. március 17.

Már régóta használom ezt a terméket.Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.Nagyon jól ápolja bőrt,ezért testápolót sem kell használnom.Nagy szemcsés nagyon jól radíroz de nem karcol.Egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

rekucccc

2018. december 18.

Nagyon örülök, hogy végül ezt a testradírt vettem meg. Nagyon finom az illata, és hihetetlenül puha lesz utána a bőröm. A shea vaj és a mandula olaj együtt kellően hatásos:D És a nagy szemcséit is szeretem, szerintem hatékonyan radíroz, mégsem karcol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

nikolkeri07

2018. november 17.

Fantasztikus termék!! Még sohasem használtam ennyire jó testradírozót..Annyira puhává varázsolja a bőrömet, hogy testápolót sem kell utána használnom! Ezt még soha semmilyen termékkel nem tudtam eddig elérni!! Csodatermék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

dunaimano

2018. november 5.

Update: Amióta megjelentek a drogériákban más testradírok is, egyre kevésbé szeretem ezt a terméket. A nagy szemcsék túl érdessé teszik, persze teszi is a dolgát rendesen, de én inkább valami finomabbra szavazok.
Erős szemcséjű, olajos testradír. A lábamon szoktam használni elsősorban. Szerintem elég jól teljesít, az illata kellemes, és sokáig elég. Viszont a szemcsék tényleg nagyok, úgyhogy csak óvatosan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

TimeaZsofia

2018. október 17.

Nagyon örülök, hogy megvettem ezt a testradírt. A vélemények sokat segítettek, köszönöm. Igazán jó ez a termék. Nekem nagyon tetszik, hogy hagy egy irtó finom illatú olajos "lenyomatot" a bőrömön, ami pihe-puha, selymes lett. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Mandulaszem

2018. szeptember 30.

Nagyon elégedett vagyok vele. Kezdeném azzal, hogy az illata mennyei.💗 A sóval nagyon jól lehet radírozni, nekem tetszik. A bőröm pihe-puha tőle, az illata nagyon intenzív és sokáig érezni. Az üvege pedig tökéletes fürdőszoba dekor.😉😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

ivanbogi

2018. szeptember 8.

Nagyon jó kis testradír!!! Ár érték arányban nem rossz, szépen radíroz, puha selymes érzetet hagy maga után és testápolózni sem kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.