Wellstar

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: homoki64, Módosítva: 2016. január 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kifejezetten a Byas Face Lifter 2 (Byas Sensation Face Lifter) készülékhez kifejlesztett, speciális összetevőket tartalmazó gél. LIPOrelease szövetformáló vörösalga tartalmú és egy, a zsírpárnák lebontását effektíven elősegítő aminosav összetétel rendkívül hatásos kombinációja. A szövetformálás terén sztárnak számító, tiszta koffeinnel összevetve intercelluláris (sejten belüli) szinten majdnem kétszer olyan erősen akadályozza a zsírok lerakódását (lipogenézis), és szintén majdnem kétszer olyan stimulálóan hat a zsírlebontó folyamatokra (lipolízis).

Kitti90

2018. december 14.

Imádom az illatát és tényleg szuper a kezelés! Terhességi csíkjaimat szinte teljesen eltüntette terhesség után! Második terhességem alatt a "maradék" krémet,amit nem használtam el kezelésre rákentem a hasamra és abszolút nem lettek új csíkjaim!!! Bár ismertem volna a terméket első várandósságom előtt...egy darab csíkom nem lenne! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

homoki64

2015. december 26.

Kellemes a használata, szeretem az illatát, kezelés közben kellemes meleg érzet van,de ha tovább tartjuk egy helyen, akkor akár megégetheti a bőrt ,az már fáj.A gépen levő görgők kezelés közben jól maszirozza a bőrt,míg közben kifejti zsírégető hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 26.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid, Alanine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Alanine a I h