wet n wild

Ár:   $3.99   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2017. december 14.

Ár:   $3.99
Lelőhely:   online külföldről

"Ó igen, ez az, amire gondolsz: öt elképesztő árnyalat egy kényelmes csomagolásban verhetetlen áron! Minden szemfesték paletta öt különböző árnyalatot tartalmaz, amit lehet keverni és variálni, hogy egyedülálló kinézetet alkossunk minden stílusban. Mattól ultracsillogósig, ezek a hosszan tartó, magasan pigmentált formulák finoman őrölt alapot és szilikon technológiát tartalmaznak a szaténosan sima és elmozdíthatatlan eredményért. Makadámia olajjal gazdagított, így minden szemfesték folyamatos hidratálást biztosít, ami javítja az érzékeny szemkörnyék megjelenését."

karaibrahimgil

2019. március 5.

Egyik kedvenc krémmániás partneremtől szereztem be egy Wet N Wild Color Icon Eyeshadow Quad négyes, lila árnyalatú palettát. Mióta megszületett a kislányom, főként mono szemhéjpúdereket használok, de amikor megláttam Aidánál sok más cuki aprósággal együtt, kísértésbe estem. Utólag nagyon örülök ennek.
Matt és csillógos színek egyaránt jellemzik, ecsete ugyan nincsen, de nem is baj, mert úgyis a Real Techniques-emet használnám és használom a felvitelhez. Tetszik, hogy alapozó és púder használatát követően tartós, jól variálható és kihasználható, valamint a színekbe bele van vésve a javasolt felviteli hely, amit a doboz hátoldalán található képes utasítás tovább támogat.
Enyhén porzik, de ilyen potom árért ez a paletta maga a csoda.
Majd' elfelejtettem, hogy a felvitele előtt kicsit bevizezem az ecsetet, így kevésbé porzik és tartósabb is lesz a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Enyhén porzik, de ilyen potom árért ez a paletta maga a csoda.

Black Fairy

2017. december 20.

A képen látható árnyalat van meg 650 forintnak megfelelő złoty-ért vettem (Lengyelországban) leárazva. A pigmentáltság remek, az állag nagyon puha, enyhén porzik, de egyébként kitűnően eldolgozható és keverhető. A tartóssága jó (az én olajosodó, félig rejtett szemhéjamon nyolc órát bír ki szemhéjpúder alappal, ami nagy szó), a színek nem "fakulnak", nem mászkálnak, nem ülnek bele az idő előtti szemráncaimba. Hogy mennyire hidratálja vagy nem hidratálja a szemhéjamat, arról fogalmam nincs, de egy nagyon jó minőségű termékről van szó, fantáziátlanoknak megjelölve, hogy melyik színt hova javasolják tenni, és mivel teljesen természetes árnyalatai vannak, azt mondanám, ez a színkombináció tökéletes minden helyzetben...Munkába, iskolába, akárhova...És ha kicsit ügyeskedünk a sötét színekkel még akár valamivel "drámaibb" hatást is elérhetünk - visszafogottan drámait...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.