Best of Beauty 2019

wet n wild

Ár:   $3.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skincare, Módosítva: 2013. április 22.

Ár:   $3.99
Lelőhely:   online külföldről

3 árnylatban érhető el:

• Reserve your Cabana (bézs-pezsgőszín finom fénnyel és szinte láthatatlan csillámmal)
  • Ticket to Brazil (mély barnás színű bronzosító)
  • Bikini Constest (Közepes barnás, enyhén csilámos bronzosító)

Az INCI lista elején az aktív fényvédő összetevők vannak: Octinoxate 5%, Oxybenzone 1.5%

beautylover

2019. január 30.

Ticket to Brazil nevű árnyalat nagyon szép bronzosító! Én kifejezetten szeretem a glowing hatású bronzosítókat, télen-nyáron szép fényt ad az arcnak. Csillámos, de nem glitterek vannak benne és szépen mutat akár az egész arcon, egységesíti. Könnyű eloszlatni és tartós, nem irritál. Kontúrnak a márka kontúr termékét használom az arc kiemelésére/formálására, majd vékony rétegben felviszem ezt az orcákra, az orromra és a homlokomra. Mindennapokon a highlighter-t is kiváltja nálam. Megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

cherry19

2018. december 16.

Reserve Your Cabana, ó igenigenigen, ez nagyon nekem való highlighter!
Jordi (itslikelymakeup) ajánlására vettem meg nyaralás során és tökéletesen elégedett vagyok vele, bár ő finishing powdernek használja.
Szinte áttetsző alap pezsgő-ezüst-arany mindenféle aprócska csillámmal, amit a márka contour ecsetével használva egy egységes, nem vakító, de nem is láthatatlan, tökéletes mindennapi fényt kapok.
Egy életre elég lesz ez a pan, mérete miatt a tárolása kicsit problémás. Van egy enyhe kókusz-szerű kicsit vegyszeres illata, ami szerintem idővel majd azért tompul, de így sem zavaró. Nem porol, ha nem dörzsölöm bele durván az ecsetem. Szuper darab, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Reserve Your Cabana, ó igenigenigen, ez nagyon nekem való highlighter!

skincare

2013. április 13.

Külföldről szereztem be. Nagyon tetszett amiket olvastam róla, és láttam videókon, nekem a Reserve your Cabana árnyalat van meg, a képen a legvilágosabb.
Bár ennek is bronzosító a neve, de maximum hófehérkén és még egy árnyalattal világosabb lányokon tudnám ezt elképzelni annak.
A legtöbben egy nude/pezsgőszínű highlighternek használják. Közepes tónusú bőrön éppen hogy csak fényt ad, de azt nagyon természetesen, és visszafogottan. Apró, tényleg apró csillámok vannak benne, de arcon szinte nem is látszik csak a fénye. Nagyon természetes, de talán ez pont a hátránya is, mert kicsit sötétebb bőrön szinte nem is látszik. Ha pedig építenénk, akkor meg pont elveszti a természetes hatását.
Kellemes termék, de egyáltalán nem egy nélkülözhetetlen darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Kellemes termék, de egyáltalán nem egy nélkülözhetetlen darab!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Dimethiconol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.