wet n wild

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 6.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mundow

2017. december 19.

Sajnos nekem nem vált be, mert alul és felül is elkenődött a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Sajnos nekem nem vált be, mert alul és felül is elkenődött a festék.

tonic

2016. június 4.

Szeretem,normálisan rajtam marad,és a keféje is bejön nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 4.

Szeretem,normálisan rajtam marad,és a keféje is bejön nekem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.