Wet Wipe

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2018. június 28.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Egyéb

Törlőkendő mandulaolajjal és aloe verával. A baba egész testének áttörlésére használható.

Csutak

2019. január 28.

Barátnőmtől már megtanultam, hogy sminkeltávolításra a babapopsi törlőkendő a legjobb és a micellás víz. :D Szóval a legutóbbi portyázásom során betévedtem a városunkban található százforintos boltba is (és mivel az ultra compact törlőkendő annyira nem vált be), megláttam ezt a többi mellett a polcon és azonnal velem jött. Aranyos a csomagolása, finom az illata és pont annyira karcolja picit az arcbőrömet, hogy mindent leszedjen. Ár-érték arányban nyerő! Finom, puha is utána az arcbőröm, szóval jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Amanina

2015. augusztus 31.

Ez mind közül a kedvencem. Még azt is elnézem neki, hogy illatosított, sőt, pont az a finom benne. Isteni az illata. Elég nedves, valakinek talán túlságosan is. NEm okozott allergiát, én magamon is használom, utazáskor, meleg napon, vagy amikor csak kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Szilviaa

2014. február 21.

Ha kifogy a megszokott, a közeli kisboltban náluk csak ilyet árulnak, így szoktam venni.
A popsit nem bántja, az anyaga puha, nedvessége megfelelő, az ára baráti.
Egyetlen bibi a túl sok illatanyag, roppant erős babáknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

A popsit nem bántja, az anyaga puha, nedvessége megfelelő, az ára baráti.
Egyetlen bibi a túl sok illatanyag, roppant erős babáknak.

magyarry

2013. január 23.

Egyszer megvoltam szorulva, nem kaptam a már jó bevált törlőkendőt, akkor vásároltam ezt. A célnak megfelelt, viszont nem tetszik, hogy a babáknak ennyire parfümös törlőkendőt gyártanak. Az összetevők sem annyira bababarátok. Nem vásárolnám újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

Catcake

2012. május 8.

Olcsó, cuki a csomagolása, de nem eléggé nedves..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

Olcsó, cuki a csomagolása, de nem eléggé nedves..

Juliette

2011. május 13.

Nagyon erős parfüm illata van, vastag anyagú és olcsó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 13.

Nagyon erős parfüm illata van, vastag anyagú és olcsó :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.