Whamisa

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: julcsa95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az egyedülálló, valódi algából készült maszk 32 természetes és bio összetevőt tartalmaz. Klinikai tesztek bizonyítják, hogy a fermentált tápanyagok csökkentik a ráncokat és a puffadást, összehúzzák a pórusokat, üdévé és egyenletessé teszik a bőrt. Hidratáló hatása 72 órán át érvényesül.

90.37%-ban bio összetevőket tartalmaz.

koalace

2018. február 10.

Szintén Oh My Brush Viki ihletett meg. 😊
Ebayről rendeltem 2 db-os kiszerelésben, magyarországi beszerzési helyén valóban brutális összegért vesztegetik darabját... Valóban nem egy olcsó maszk (még Ebay-en sem), de szerintem egy különleges alkalom előtt, vagy csak úgy egy kis kényeztetésképpen még belefér, mert a hatása tényleg csodás. Ez egy sötetzöld, nyálkás, nagyon különleges algamaszk, ami két részből áll. Éppen ebből kifolyólag praktikusabb lepihenni, amíg a maszk rajtunk van, mert kissé csúszós. Itt jegyzem meg, hogy pazarlásnak tartom bármelyik fátyolmaszkot 20 perc után levenni és kidobni. Én minden fátyolmaszkot legalább 1 órán át fenn hagyok, amíg szépen beissza a bőröm a hatóanyagot. Nekem a tasakban 3 napra elegendő algás zöldes-sárgás szérum maradt, amit esténként építettem be az arcápolási rutinomba. A maszk nagyon szépen hidratált, feltöltötte az arcbőrömet és sokkal simább, feszesebb volt a bőröm a használata után. Jah, és reggel a tükörben olyan volt a tekintetem, mintha 3 napot egyfolytában aludtam volna. 😊 Irritációt nem okozott, illata enyhén algás. Biztosan újra fogom vásárolni. Barátnőknek ajándékba is kitűnő, szeretni fogják! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Szintén Oh My Brush Viki ihletett meg. 😊

nekoSX

2018. február 8.

A rövid és tömör véleményem, hogy NEM - ez most nagyon nem.
A bővebben kifejtett gondolataim/tapasztalataim a termékkel kapcsolatban:
- vastag, NAGYON vastag maszk, NEM fátyol az biztos! félrevezető a neve, gondolom mivel algából van az egész, ezt nem lehetett vékonyabban megoldani (?).
- illeszkedése NAGYON rossz, igaz, hogy 2 részből áll és ez elvileg segítené a jobb fedést, de a szemöldökök között elállt, az arcom bár nem széles nem ért ki a két oldalára, az államon folyamatosan nyomogatni kellett, hogy rátapadjon a bőrre, mert ott is elállt, az orron pedig irreálisan túllóg (de minek??), szóval gáz az egész és egy tortúra a 20 perc, ami a folyamatos illesztgetésekkel telik.
- sárgás anyag van a maszkban, ami az én példányomban nagyon kevés mennyiség volt, nem ehhez vagyok szokva egyéb koreai maszkoknál, amit vékonyan a nyakamra fel tudtam kenni az fél óra múltán simán rászáradt és kukacosan morzsolódott lefele (magyarán semmit nem ért).
- ha mégis kipróbálnátok figyeljetek rá, hogy gyártástól számítva csak egy évig jó, az én példányom amikor kézhez kaptam kb 3hónapig volt még jó, tehát nem túl friss terméket küldött a webáruház -- tanulság: legközelebb rákérdezek a lejáratra kis forgalmú webáruházaknál, bár ennél a maszknál olyan hogy "még egyszer" nem lesz
- hatását tekintve semmi extra, semmiben sem tér el a töredék áru egyéb koreai arcmaszkoktól, fényesen világító arc a 20perc végén, optikai tuning a tükörben, mintha feltöltötte volna a ráncokat, de ez csak látszat.
- az ára mindennek tükrében egy röhej, VICC kategória az egész és csak magamat tudom okolni, hogy bedőltem ennek a buta hype-nak és megvettek kilóra a hülyeségükkel. Ha nem használnék napi szinten WHAMISát , akkor ez a maszk jól eltántorítana a márkától, de szerencsére a többi termékük nem ez a lehúzós kategória.
Szóval összességében ne sajnáljátok, ha még nem próbáltátok, ezt a 4000Ft-ot inkább hagyom ott a kozmetikusomnál és az eredmény összehasonlíthatatlanul szebb lesz és kellemesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

A rövid és tömör véleményem, hogy NEM - ez most nagyon nem.
A bővebben kifejtett gondolataim/tapasztalataim a termékkel kapcsolatban:

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

Yamgyökér kivonata. Paula Begoun szerint semmilyen kutatás nem utal arra, hogy a yamgyökérnek lenne bármi hatása a bőrön alkalmazva.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.