Whamisa

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melion, Módosítva: 2017. szeptember 29.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Fermentált, növényi hatóanyagokat koncentráltan tartalmazó folyékony esszencia. Alapja víz helyett az aloe gél, amit különböző növényi kivonatokkal és olyan kiváló olajokkal gazdagítottak, mint az argán- vagy az avokádó olaj. Gyengéden hidratálja, feltölti és táplálja a bőrt.

Katica1980

2019. szeptember 30.

Szuper esszencia. Sűrű, ezért nem tudom 3 rétegnél többször felvinni, ami mondjuk nem baj mert így is gyorsan fogy, de csodaszépen feltölti a vizhianyos bőromet egész napra. Az illata azonban borzalom. Elvagyok szokva az illatosított termékekről ez pedig egy nagyon erős, műillatú termék. Ezt létszámitva szuper, a bőröm szereti. 10 napja használom még van az innisfree eszenciambol kevés azzal felváltva használom így még nincs elég tapasztalatom vele de egyelőre a whamisa sokkal szebb, feltöltöttebb bőrkepet eredményez. Viszont ragacsos érzetet hagy hátra de a következő réteg szérum vagy bármi nagyrészt elveszi ezt az érzést. Egyelőre 4 csillag majd még updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nuvola

2018. április 27.

Először is: az illata akár egy Schweppes toniké. Nem holmi kis tündérvíz, hanem ütős fermentált krizantém-lótusz-gyermekláncfű-miegymás nedű.
Máris érzem, milyen jól bánok magammal.

Kísérletképp, hogy lássam, mire képes egymagában, 7-Skin módszerrel kezdtem. Kissé időrabló ugyan felpaskolgatni ennyiszer, de az eredmény: csurig telt, csoda-feszes bőr egész álló nap. Ellenben kissé ragacsos érzetű, és a fényem távoli galaxisokig is elér. Itt jöhet egy réteg púder, pláne ha fényvédős.
Vagy száműzhetjük a 7-Skin-t estére, hátha olyankor jobban ráérünk. Másnap reggel is szép látványban lehet részünk.

A vele járó macerával együtt is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

Máris érzem, milyen jól bánok magammal.

A vele járó macerával együtt is csak ajánlani tudom.

Melion

2018. április 14.

17/09/26: Ez a termék egy CSODA! :) Korábban nem volt szerencsém koreai termékekhez, így nincs viszonyítási alapom tonerek terén. Nagyon száraz bőröm van, így olyan terméket/termékeket vagyok kénytelen használni ami megfelelően hidratál. Próbaképp rendeltem egy normál bőrre való szettet ettől a márkától az egyik webáruházból ( arcmosó olaj és gél, toner, arckrém, szemkörnyék ápoló). Az elején ekcémás lettem tőlük, és csípett... így parkoló pályára kerültek. Gondoltam hirtelen sok volt a bőrömnek ez a sok fermentált cucc. Teltek a napok, majd úgy voltam vele ha már megvettem, apránként elhasználgatom őket-egyesével, hogy szokja bőröm. Először ezt építettem be a rutinomba. Már az első használatoknál rájöttem, hogy ez jó kis dolog. Eszméletlenül feltölti az arcom... Arcot mosok, majd 7x tonerezek ahogy az a koreai nagykönyvben meg van írva végül hidratálok. A bőröm soha de soha nem volt még ennyire puha és hidratált!! Mint a babapopsi! Hát igen ezek a koreaiak tudnak valamit az arcápolásról (hogy az olajos sminklemosásról ne is beszéljek). Azóta megvettem nagy kiszerelésben
ezt a kis csodát + a lemosókat is. Bátran merem ajánlani a szárazbőrű társaimnak ha hidratált ragyogó bőrre vágynak! :)

Update: 18/04/14: Sajnos több hónapos használat után (2 üveg) le kell vonnom egy csillagot. Nem hozott semmi látványos változást a hosszútávú használata + a következő rétegek (szérum, krém) is lassabban szívodott fel utána. 4 csillagot azért kap mert ugyan nem a legolcsóbb mégis minőségi összetevőket tartalmaz. Ha valakit zavar a ragacsos, fénylő érzés ajánlom az Original verzióját. Nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

nekoSX

2018. január 8.

Kipróbálásra én is szett-ben vettem meg a 20ml-est, kb 3hónappal ezelőtt és mostanra fogyott el. Nem használtam 7skin-ezésre, mert nem teljesen vízszerű, és 7x felvinni túl sok lett volna, akkor inkább vmilyen esszencia v booster 3-4. rétegnek és krém, amit többet tud sima hidratálásnál.
Az állagából adódik, hogy felvinni kellemes, egyszerű, nem folyik szerteszét a tenyérből.
Felvitelnél érdekes módon nekem kiérződik az alkohol bár elméletileg nincs benne.Illata a finom, virágos WHAMISA illat, hamar elillan. Utána feltöltött és kisimult az arc kinézetre, de szerintem ez inkább optikai, mint tényleges hatás így 3hónap után, a fénylő réteg amit maga után hagy csalóka tud lenni a tükörben.
Azt hittem újra fogom venni, mivel megvan a teljes Whamisa terméksor, és tulajdonképpen meg voltam vele elégedve, de közben megkaptam a NIOD SDSM2-t és hatását tekintve ég és föld! Jelenleg ott tartok, hogy soha többet semmilyen más toner, csak a NIOD. Szóval akkor ez most egy dupla értékelés, 2 az 1-ben formula.
Egyébként meg arra jutottam, hogy a WHAMISA krémjeiben benne van minden, ami ebben a toner-ben is, tehát kicsit fölösleges 3 különböző állagú (toner+lotion+cream), de hatását tekintve teljesen ugyan olyan terméket használni. Meg sajnos már az én koromban kevés is (bizonyíték a NIOD).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 8.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.