Best of Beauty 2019

Whimi Pharm Co., Ltd.

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: DittyCat, az összetevőket feltöltötte: bubboo, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyedülállóan hatékony hidratáló, mely néhány használat után látható és érezhető javulást hoz a bőrnek.

Akár genetikailag, akár a káros környezeti hatások miatt érzékeny a bőr, a New Noto helyreállítja és optimalizálja a nedvességtartalmát, mélyen hidratálja, ez által feszesíti a bőrt, kisimítja a ráncokat, csökkenti a bőr gyulladásait és egészséges, friss arcbőrt eredményez.

Használatával csökkentheted, vagy akár teljes mértékben kiválthatod a szteroid tartalmú krémek használatát, és természetes úton teheted egészségessé a bőrödet.

Emics

2018. május 17.

Arckrémnek egyáltalán nem jó szerintem, nekem kipirosodott tőle a bőröm. De kézkrémnek tökéletes, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

lena76

2018. február 16.

Próbaképp rendeltem, gondoltam, ha nem válik be, kézkrémnek jó lesz. De ez a krém fantasztikus. Kombinált, pattanásos, vízhiányos bőröm van, ami valszeg a pattanáskezeléstől az utóbbi időben hiperérzékeny lett, ekcémaszerű foltokkal. Ez az egyetlen krém, ami kezelte a problémát úgy, hogy újabb pattanásokat nem okozott. Sminkelni is tökéletesen tudok rá, EL DW- rel teljesen kompatibilis. Nagyon örülök, h rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

kismazzs

2017. november 14.

Szintén régi Norie boxos szerzemény :) Nem rossz krém, jó nagy kiszerelés, mondjuk drága is (biztosan nem fogom újravenni, mert annyit szerintem nem ér). Én szinte kézkrémként használtam el az egészet, így nagyon-nagyon sokáig elég volt. Arca soha nem használtam, inkább testápolóként vetettem be néha. Könnyen beszívódik, jól hidratál és ennyi :) Az illata nem zavaró, nem erőteljes, akár kellemesnek is mondhatnám, de nem szeretem, ha egy termékben parfüm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Csucsi08

2017. március 2.

Még én is régebben a Norie box-ból szereztem be. Én az este legvégső lépéseként szoktam használni arcra, nyakra, esetleg dekoltázsra. Nem szívódik be teljesen, de nekem ez estére pont tökéletes, mivel nincs túl sok zsíros krémem a kombinált bőröm miatt. Ha nem fog gyorsan fogyni, akkor lehet testre is fogom használni. Nem okozott irritációt, de nem is használom rendszeresen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

karaibrahimgil

2017. január 12.

A bbkrem.hu oldaláról rendeltem kb. egy évvel ezelőtt. Ekcémás volt az akkor 4 hónapos kislányom, mire ennek és egy gyógyszertári krémnek a keverékétől meggyógyult. Ugyan 6000 Ft nem kevés pénz érte, de mivel nem általános testápolóként használjuk, még mindig van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

emesebvarga

2017. január 7.

Nekem nagyon bevállt. Végre egy krém, amitől nem fénylik tulságosan a bőröm, mégis kellően hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

galysos

2016. november 19.

Tartogattam a fiókban egy ideje, valamiert nem volt bizalmam hozzá. Aztán egyszer kipróbáltam és nem is értettem, mitől tartottam. A bőröm inkabb zsíros, de vizhiányos, amit szépen ápol és hidratál. Elég sűrű krém, ennek ellenére hamar beszívja a bőröm és nem hagy zsíros utóérzetet, finom puha és selymes az arcom. Nem csillog a bőröm tőle, ezt a legtöbb eddig próbált arckrém nem tudja. Az illata alig érezhető.
Nagyon kellemes csalódás ez a krém egy hét használat után. Sokáig elég lesz a 150 ml. Eddig elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

Moc11

2016. november 11.

Utazáshoz a legpraktikusabb,mert arc- és testápolóként is megállja a helyét nálam.Jól hidratál és kellemes,nem tolakodó,illata van.Nagyon sokáig elég és nem hinném,hogy a vele azonos szintű termékek olcsóbbak lennének.Így nálam maximális pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

aemit

2016. október 22.

Nagyon szeretem, sokáig elég. Amióta használom, nem húzódik és nem szárad ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

SzaszaK

2016. augusztus 4.

Nekem is Norie boxos termékem. :)
Elég sok hónapra elég volt. Nincs különösebb illata, bár ez nem is baj, főleg nyáron. Jól hidratál, puha lesz utána a bőröm, a szárazságot csökkenti. Zsírosabb termékről van szó, szóval felszívódás után is érződik a bőrödön, hogy be van krémezve. Én a testemre használtam csak (rengeteg arckrémem van...) Lecsekkolva az árát, kicsit néztem, hogy huuuh ennyibe kerülne?! Az ára miatt megy egy csillag le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Nekem is Norie boxos termékem. :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.