White Agafia

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. december 14.

Kategória:   Samponok

Ez a gyengéd sampon cédrusolajjal ápolja és javítja a hajat, valamint új fényt és rugalmasságot biztosít. A szappanfű által gondosan tisztítja a fejbőrt és a hajat anélkül, hogy megzavarná azok természetes egyensúlyát. A fehér cédrusolaj tápláló hatású és erősíti a haj szerkezetét. Ezen túlmenően, a szibériai boróka és a disznóparéj támogatják a károsodott haj regenerációját, serkentik a hajnövekedést és helyreállítják a haj szerkezetét, ezáltal lágyságot és rugalmasságot biztosítva. A zsálya kivonat mélyen hidratálja a fejbőrt és megelőzi a hajhullást.

Tvylvis

2018. február 23.

Isteni finom herbás, kissé szinte szúrós cédrusillata van. Eléggé maszkulin illat, de nekem kifejezetten tetszik. Nagyon jól, kissé csikorgósan tisztít, egy mosásra kiviszi a kókuszolajos, jojobaolajos pakolást. Rendszeres használattal azonban picit szárít, táplálóbb samponnal felváltva viszont kifejezetten szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol