Wilkinson

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 8.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

A borotválkozás utáni ellenállhatatlanul sima bőrért: rugalmas pengefejének és kíméletes pengéjének köszönhetően gyorsan és könnyen mozog a hajlatokban, nem vág. A shea vajjal ellátott formula gyengéden ápolja a bőrt.

tonic

2020. június 28.

Gondoltam,hogy az itthon még meglévő eldobhatókat felhasználom előbb. Végigmentem,de nem éreztem tökéletesnek,ezért mégis bevetettem ezt is. És tudott még rátenni,sokkal szebb lett,gyorsan és egyszerűen ment. Tényleg jó,bár nem tudom,hogy létezik-e még,de örülök,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 28.

bucieli

2020. június 2.

Jó befektetés volt, előtte csak eldobhatót használtam. Ég és föld. Csak ajánlani tudom 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

aniko_farago

2020. május 31.

Nagyon szeretem ezt a borotvát.Nem irritálja a bőrömet és szép sima lesz a végeredmény.Sokáig éles marad a pengéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

hvcs

2020. február 15.

2020. feb. Visszajöttem felpontozni. Így bő fél év után már abszolút érzem, hogy ég és föld a különbség közte és az eldobhatós gagyik között. Sosem a legolcsóbb eldobhatós gagyit vettem, hanem valami felsőbb kategóriásat, de azok sem versenyeznek vele.

2019. aug. Jó hát nem rossz... persze én egész felnőtt életemben a jobb minőségű eldobhatósokat használtam, így nagyon megszoktam őket, s nem érzem h ez tényleg annyival jobb lenne. Persze váltani akartam, h legalább 1 picivel kevesebb műanyagszemetet termeljek... annak meg pont jó.

Kicsit talán kevesebb borotválkozókrémet használok hozzá.

De ha valaki ír megjegyzést, h neki ez melyik borotválkozókrémmel működik a legjobban, azt megköszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Kicsit talán kevesebb borotválkozókrémet használok hozzá.

dandy93

2020. január 20.

Az eddig próbált nem eldobható borotvák közül az egyik kedvenc, ennél valóban érzem, hogy a krémezőcsíknak van valami haszna (olyan könnyen siklik, h néha pont ez miatt kell óvatosan bánni vele pl. térdtájékon - volt, hogy megcsúszott és lekanyarintottam vele egy kis bőrt a kiálló részről). Az 5 penge is igen alapos munkát végez, talán még a kipattogás is kevesebb utána, de sajnos az előnye egyben a hátránya is, mivel az előbbiek miatt igen nagy és bumszli feje van, így a hajlatokban nem mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

annroi

2019. október 3.

Évek óta nem használok borotválkozókrémet, nem is hiányzott. Ezzel a borotvával meg aztán főleg nem kell, tök jól hidratál a krémezőcsík. Jól végzi a dolgát, ráadásul akciósan vettem, így simán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Tekka

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem, random vettem mert akciós volt de úgy tűnik jó választás volt. Megjegyzem én soha nem használtam borotválkozókrémet, de nem is hiányzik, ezzel a borotvával főleg nem, ez a hidratáló csík tényleg szuperül működik, nagyon puha lesz az erdemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Noncsaa15

2019. július 3.

A héten vettem akciósan a Rossmannban. Szerintem nagyon jó kis borotva, megvagyok vele elégedve! :) Nagyon jó a fogása és alapos munkát végez. 😊 Megéri most beruházni rá. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

lovecreams

2019. április 18.

Nos, én is rávettem magam egy ilyen borotva megvásárlására. Ég és föld a különbség eközött és az eldobható borotvák között!!!
Nem is érzem, hogy borotválna, annyira krémes és kíméletes. Nagyon érzékeny a bőröm, mindig kipattogtam szinte, de most ez is csökkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

CocoBellemare

2019. április 6.

Sosem volt hiper szuper borotvám, mindig csak olyan átlagosak. Úgy megtetszett a doboza ennek, meg ez a hydro fantázianév is, hogy nem bírtam ellenállni neki. :D Szerencsére jól választottam, lesimogatja a szőröm, ez az 5 penge nagyon szuper, napokig tart a simaság. A krémezőcsikot nem érzem,mert én tusfürdőt használok alá, de finom puha a bőröm tőle. A nyele is kényelmes, amit hiányolok, hogy nincs pengevédő tokja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Trehalose