Wilkinson

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 8.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szépítő eszközök

A borotválkozás utáni ellenállhatatlanul sima bőrért: rugalmas pengefejének és kíméletes pengéjének köszönhetően gyorsan és könnyen mozog a hajlatokban, nem vág. A shea vajjal ellátott formula gyengéden ápolja a bőrt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Steff
Állapot: felbontott, de használatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiszuli

2021. március 29.

Eddig eldobhatós borotvát használtam - mindig igyekeztem sokpengés, nagy márkás, többször is használható termékekre beruházni -, sosem volt rájuk semmilyen panaszom, de valahogy egyre jobban körül leng mostanában a környezettudatosság és ennek jegyében erre a borotvára esett a választásom a drogériában. Ez az első "nemeldobhatós" borotvám, tehát az elmúlt 15+ évben hagytam rendesen ökológiai lábnyomot, csak az eldobhatós borotváknak hála. A dobozban egy borotva és hozzá egy fej van, így vettem pót fejeket is, mivel nem tudtam, mégis mire kell számolnom, meddig bírja majd a penge. Az, hogy öt pengés, számomra külön öröm, mert piszok ügyetlen vagyok, igaz, az eldobhatósokkal is ezerből egy alkalommal vágtam meg magam, a selymesség pedig az eldobhatósokkal is max. 2 napig maradt meg, és ezzel is csak ennyi, nálam ebben az esetben nem oszt, nem szoroz. A feje valóban hatalmas, kellett egy jópár alkalom, hogy megszokjam és mindenhol normálisan tudjam használni. A "gyakorló" időszakban, pont a hatalmas fej miatt térdnél is és könyöknél is sikerült felsérteni a bőrt 1-2 mm-es foltban, érdekesség, hogy intim területen viszont nem volt semmilyen problémám a használatával. Az a penge, amivel vettem, már lassan 2 hónapja van használatban és semmi probléma nincs vele, bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy igénytelen módon télen heti 1, nagyon maximum 2 alkalomra redukálom a szőrtelenítést. "Ezvan". A krémező csík már elvesztette jelentőségét, az első 3-4 használatnál volt csak segítségemre, viszont akkor annyira, hogy nem is lett volna muszáj se habot, se gélt használni, simán csupaszon is mehetett volna a szőrtelenítés bármilyen testrészen. A dobozban van még egy kis falra-felcuppanthatós valami, amit nekem nem sikerült semmilyen imával sem fenntartani a csempén: anélkül, hogy rá akasztottam volna a borotvát, magától, önnön súlyától 30 mp alatt lepottyant. Ettől függetlenül használom, a kád szélére van téve - funfact: így, vízszintes (!) állapotban sem hajlandó a kádra sem felcuppanni - viszont a borotvát ráteszem, így szépen fent van a penge, nem éri víz, se semmi, amíg használaton kívül van. Összességében ajánlom, első borotvának is, bár ha valaki érzi magán azt, hogy nagyon málé, akkor lehet, hogy ezzel a hatalmas fejjel össze fogja magát kaszabolni. Azt sem mondom, hogy "próba-szerencse", mert nem olcsó mulatság, főleg, ha az ember még vesz hozzá plusz fejet is. Gyakorlottabbaknak viszont nagyon ajánlom, ha valaki kísérletezős kedvében van, annak is meg fog érni egy próbát. Én elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

MGizella

2020. november 3.

Én leszek a kivétel, ahogy az eddigi kommenteket nézem, mivel nekem egyáltalán nem jött be. Egy régebbi Wilkinson borotvámhoz vettem meg ezt a Hydro silk fejet, mert az ahhoz való már nem kapható.
Lehet én nem használom helyesen és nem kellene alá borotválkozókrém, vagy nem tudom, de annyi biztos, hogy csúszik el a bőrömön, nem alapos annak ellenére sem, hogy 5 pengés, mivel a krémcsík víz hatására megdagad és konkrétan "kiáll" a fejből. Szinte már eltartja a borotvát a bőrtől, nem beszélve róla, hogy amúgy is művészet a kis hajlatokban dolgozni vele, akkora a feje. Sajnálom, ez nekem egy nagy Nem, de remélem sikerül más kompatibilis fejet találnom a még teljesen jól működő borotvámhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Annuss

2020. október 18.

Itteni ajánlások miatt vettem meg. Ő az első 5 pengés borotvám. Utazó dobozzal vettem, ami nagyon praktikus. Siklik a bőrömön, tényleg nem szükséges hozzá borotvahab vagy zselé. Nagyon puha lett a lábam, nem irritált. Nagy fejének köszönhető gyorsan is lehet haladni vele. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

robcsi19

2020. szeptember 24.

Nagyon érzékeny a bőröm ezért mindíg meggyűlt a bajom a borotvák terén. Kb 2 éve adtam egy esélyt ennek a borotvának és azóta is csak ezt használom. Nem olcsó, viszont megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

bucieli

2020. augusztus 6.

Jó befektetés volt, előtte csak eldobhatót használtam. Ég és föld. Csak ajánlani tudom 😊

Update: egy év használat után, eltört a nyele(wtf???) pedig nem erőszakosan használom..:( Lehet hogy csak ezzel van a baj, de nem érte...komolyan gondolkozok rajta hogy a meglévő betétekhez újravegyem-e egyáltalán a konkrét nyelet... Lepontozom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

tonic

2020. június 28.

Gondoltam,hogy az itthon még meglévő eldobhatókat felhasználom előbb. Végigmentem,de nem éreztem tökéletesnek,ezért mégis bevetettem ezt is. És tudott még rátenni,sokkal szebb lett,gyorsan és egyszerűen ment. Tényleg jó,bár nem tudom,hogy létezik-e még,de örülök,hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 28.

aniko_farago

2020. május 31.

Nagyon szeretem ezt a borotvát.Nem irritálja a bőrömet és szép sima lesz a végeredmény.Sokáig éles marad a pengéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

hvcs

2020. február 15.

2020. feb. Visszajöttem felpontozni. Így bő fél év után már abszolút érzem, hogy ég és föld a különbség közte és az eldobhatós gagyik között. Sosem a legolcsóbb eldobhatós gagyit vettem, hanem valami felsőbb kategóriásat, de azok sem versenyeznek vele.

2019. aug. Jó hát nem rossz... persze én egész felnőtt életemben a jobb minőségű eldobhatósokat használtam, így nagyon megszoktam őket, s nem érzem h ez tényleg annyival jobb lenne. Persze váltani akartam, h legalább 1 picivel kevesebb műanyagszemetet termeljek... annak meg pont jó.

Kicsit talán kevesebb borotválkozókrémet használok hozzá.

De ha valaki ír megjegyzést, h neki ez melyik borotválkozókrémmel működik a legjobban, azt megköszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Kicsit talán kevesebb borotválkozókrémet használok hozzá.

dandy93

2020. január 20.

Az eddig próbált nem eldobható borotvák közül az egyik kedvenc, ennél valóban érzem, hogy a krémezőcsíknak van valami haszna (olyan könnyen siklik, h néha pont ez miatt kell óvatosan bánni vele pl. térdtájékon - volt, hogy megcsúszott és lekanyarintottam vele egy kis bőrt a kiálló részről). Az 5 penge is igen alapos munkát végez, talán még a kipattogás is kevesebb utána, de sajnos az előnye egyben a hátránya is, mivel az előbbiek miatt igen nagy és bumszli feje van, így a hajlatokban nem mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

annroi

2019. október 3.

Évek óta nem használok borotválkozókrémet, nem is hiányzott. Ezzel a borotvával meg aztán főleg nem kell, tök jól hidratál a krémezőcsík. Jól végzi a dolgát, ráadásul akciósan vettem, így simán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Trehalose