Winky Lux

Ár:   $14   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   $14
Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Az átlátszó ajakbalzsam reakcióba lép az ajkak pH-értékével, ezáltal egyedi rózsaszín árnyalatot ad nekik.

Hatshepsut

2018. december 1.

Nagyon jó kis balzsam, remekül hidratál és gyönyörűen néz ki. Picit az árát sokallom, de abszolút megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Funnyface

2018. június 29.

Ajándékba kaptam -Köszönöm nővérkém!- és nagyon imádom. Pink árnyalatot kaptam, magam is ezt választottam volna... Nagyon cuki! a csomagolása teljesen lekerített, mint egy kapszula. A rúzsban egy szép rózsaszín virág van. A rúzs állaga kemény, hőre éppen annyit olvad, ami elég az ajkaimra. Enyhe hidratáló hatású, könnyed formula. Ajkaimnak rózsaszín-pirosas árnyalatot kölcsönöz, és enyhe fény is ad. Nem szárítja a bőrömet. Kellmes, természetes, nem hívalkodó. Hétköznapra, amikor nem akarok erős sminket, de színtelen ajkaimra mégis szeretnék valami kis életet lehelni, kiváló. Több ez a termék, mint aminek tűnik első pillantásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Isononyl Isononanoate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol