WiseTree Naturals

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2017. január 23.

Kategória:   Dezodorok

Egy természetes, natúr férfi dezodor, ami nem tartalmaz semmilyen egészségre káros anyagot.

A dezodor funkcionálisan lett megtervezve, és az alábbi hatásokat fejti ki:

• összehúzza a pórusaidat ezáltal mérsékli az izzadást (ami megszünteti az izzadást az a pórusaidat eltömíti és egészségtelen)
  • elnyel és semlegesít mindenféle szagot,
  • fertőtlenít és gátolhatja a mikrobák elszaporodását,
  • regenerálja és táplálja a bőrödet.

Fufina

2019. április 24.

Párom használja régóta, egyszer gondoltam kipróbálom, elkértem tőle, és milyen jól tettem! Próbáltam már sok alumentes dezodort, de nagyon nem használtak, ez viszont szuperfrissen és illatosan tart, az Olivia levendulás-teafás krémdezodorjával együtt hsználva (magában szerintem kevés lenne egy zúzósabb napon, de volt hogy csak ilyen otthon chillelős napon csak ezt használtam, és arra teljesen elég volt..) Úgy használom, hogy befújom ezzel magam, nem várom meg hogy megszáradjon, hanem egyből kenem rá az Oliviás krémdezodort. Nem tudom a nagy melegben hogy fog ez a kombó működni, de egyelőre tökéletes. És lehet nekem jönnek be nagyon a maszkulin illatok, de én egyenesen imádom a friss, markáns illatát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Cosza

2018. március 21.

A barátomnak vettem, neki nagyon bevált. A teafás illat először kicsit szokatlan lehet, hasonlít a szúnyogriasztó spray-k illatára, de meg lehet szokni, és nem is túl tartós. A hatása viszont egész jó, bár melegebb időben naponta többször is be kell fújnia magát. Összességében 5*, mert természetes és magyar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

rego

2017. június 28.

Már kb egy hónapja használom, nekem bevált. Először erős illata van, de hamar elillan, utána alig érezhető. Délutánig kitart simán még így a nyári melegben is aztán úgyis lezuhanyzom, szerintem az a legjobb testszag ellen. Azért választottam csak mert az axe irritálta a hónaljamat sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Ket001

2016. július 1.

A páromnak vettem, de én is szoktam használni, mert jobban bevált, mint a nőknek gyártott natúr dezodorok többsége. Elég sokáig kitart egy flakon, úgyhogy ár érték arányban sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

kabocika

2016. április 19.

Akciósan vásároltam , miután itt elolvastam a véleményeket..Hát mit mondjak, nem merem elkiabálni, egész jó, de nem tökéletes ez sem. Nőként vásároltam, gondoltam megér egy próbát, annyi ideje küszködöm már azzal, hogy megtaláljam a tökéletest..az illata tényleg hamar elmegy, tehát nincs férfias illatom:), foltot nekem hagyott de azt már megszoktam, viszont úgy tűnik egész jól dezodorál annak ellenére, hogy bio, de sajnos nem tökéletes..még kombinálva sem mással

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Gyevocska

2016. február 14.

Férjemnek rendeltem, izgatottan vittem haza, amikor megkaptam a csomagot. 1 perc alatt lehűtött: dohos szaga van. Én ugyan nem ezt éreztem, de most vitatkozzak egy férfi-orral?
Az összetevője nagyon szép, de ennyi. Most adom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Az összetevője nagyon szép, de ennyi. Most adom el.

geszter

2013. október 19.

Nő létemre ezt a férfi típust próbáltam ki, a párom is ezt használja. Az illata 15 mp belül elszáll, a hatása viszont egész napos. Reggel 7-kor használtam, este kilenckor még friss és üde voltam.
Bevált, megtartom, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Bevált, megtartom, ajánlom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate