WiseTree Naturals

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2020. január 10.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor kisebbségben lévőknek, azaz azoknak, akik fokozottan izzadnak.

Egy természetes, natúr, unisex dezodor, ami nem tartalmaz semmilyen egészségre káros anyagot.

A dezodor funkcionálisan lett megtervezve, és az alábbi hatásokat fejti ki:

• összehúzza a pórusaidat ezáltal mérsékli az izzadást (ami megszünteti az izzadást az a pórusaidat eltömíti és egészségtelen)
  • elnyel és semlegesít mindenféle szagot,
  • fertőtlenít és gátolhatja a mikrobák elszaporodását,
  • regenerálja és táplálja a bőrödet.

bvero

2019. szeptember 17.

Nekem bevált, elégedett vagyok vele, nincs illata és elveszi az izzadtság szagot, de nem szeretem,hogy amikor magamra fújom akkor olyan érzés mintha vizet permeteznék magamra, és várni kell amig megszárad,hogy fel tudjak öltözni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Bellita

2019. január 28.

Eddig ez a termék érte el nálam a legjobb hatást a WiseTree dezodorok közül, bár nyáron azért többször be kell fújni magamat ezzel is, hogy hasson, a szagokat pedig elveszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Doozy

2017. december 1.

Ár-érték arányban nagyon jó termék. Próbáltam más bio deozodort (Dr Hauschka kb 3000 ft) de az semmit sem ért. Szódabikarbóna tartalma révén akadályozza meg a baktériumok szaporodását, ezáltal csökkenti a szagosodást. Bio dezodor révén senki ne várja hogy visszafogja az izzadást! Ajánlom, hogy kétnaponta alkohollal töröljétek át a hónaljatokat, úgy sokkal jobban működik (alkohol a maradék szagot is eltávolítja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Kvegh

2017. március 17.

Az izzadást csekélyen mérsékli, a szagok kialakulását megakadályozza. Illata nincs, ezért akár parfümmel egyszerre is lehet használni. A legújabb gyártmányoknak már nem dugul el a pumpája, ez ne tartson vissza senkit. Méregmentes, környezetkímélő és jó árban van. A családban mindenkinek bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

encimokus

2017. február 16.

Annyira nem vagyok izzadós, de gondoltam, inkább ezt próbálom ki.
Hát semmi sem ér még így télen sem, elképzelni sem tudom, mi lenne nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Annyira nem vagyok izzadós, de gondoltam, inkább ezt próbálom ki.
Hát semmi sem ér még így télen sem, elképzelni sem tudom, mi lenne nyáron.

Eszter93

2016. május 31.

Nekem teljesen bevált, igaz borotválkozás után tényleg csíp kicsit és viszket, de megpróbálom úgy időzíteni a dolgokat, hogy ez ne okozzon problémát, mert egyébként abszolúte jól szagtalanít, kicsit mintha mérsékelné is nálam az izzadást. A pumpájával nekem nem volt bajom eddig, remélem ez így is marad. :) Után kell fújni néha, igaz még kánikulában nem próbáltam de azthiszem akkor se lesz vele gond :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

diamond69

2015. október 3.

Másodikat használom el lassan. A fő problémám, hogy borotválkozás után nem lehet használni. Kipirosodok tőle, viszketek és fáj a hónom alja.. A durvább tünet a fájdalmas, piros csomók megjelenése. A pumpája is vacak, az elsővel nem nagyon volt gondom, de a másodikból egyet sem tudtam pumpálni. Átöntöttem egy másikba. Izzadást nem nagyon enyhíti, de a kellemetlen szagokat semlegesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Kencemániás

2015. július 23.

Nekem sajnos nem igazán vált be. Naponta 3-4-szer is befújtam magam, akkor sem elég. Télen elmegy, de akkor sem 100%-os, amikor nincs kánikula.
Másik nagyon nagy hátránya, hogy a pumpás rész eldugul, és kb felét nem tudom kivarázsolni belőle.
Nekem ez a 2. wisetree dezodorom, először Aloésat vettem belőle, az is eldugult.
Szóval nem ajánlom, én biztosan nem veszem újra, hiába jó az összetétele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Szóval nem ajánlom, én biztosan nem veszem újra, hiába jó az összetétele.

zorica85

2015. július 13.

Önmagában nekem kevés, de az alverdés deoval együtt működik. Előbb azt kenem, aztán mikor kezdenék izzadni ebben a hőségben akkor ráfújok ezzel így egész nap abszolút szagmentes vagyok. A fújókája elég vacak, emiatt négyest kap, meg mert magában nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate