WiseTree Naturals Hidratáló Krém Stresszcsökkentésre és Intenzív Hidratálásra (régi)

WiseTree Naturals

Ár:   5206 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birosz, Módosítva: 2020. január 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Termékjellemzők, várható hatások (az aktív komponensek hatásai és a tesztalanyok visszajelzései alapján):

• védi a bőrt a környezeti hatásokkal szemben, gátolja a bőr kiszáradását,
  • a bőr nedvességtartalma nő (hidratáció), selymesebbé, puhábbá válik, rugalmassága fokozódik,
  • a vízmegkötő tulajdonságú növényi kivonatoknak köszönhetően a kiszáradás mértéke csökken,
  • a meglévő vékonyabb ráncok halványodnak, illetve számuk csökken,
  • jelentős bőrnyugtató hatás várható, csökken a bőrpír és az irritáció, illetve a bőr természetes védelme, regenerálódó képessége fokozódik,
  • növeli a bőrfeszességet, serkenti és felerősíti a kollagén képződését, egyúttal gátolja a kollagén természetes degrációját,
  • egészséges és ragyogó arcbőrt biztosít, a homlok zsírosságát mindegyik tesztalanynál teljesen eltűntette,
  • az oxidatív stressz negatív hatásai (bőröregedés, ráncok kialakulása) csökkennek, antioxidást komponensei semlegesítik a szabadgyököket,
  • természetes fényvédő faktorai révén védi a bőrt (azonban önmagában nem alkalmas napozókrémnek),
  • gátolja a gyulladásos folyamatok kialakulását,
  • különböző vitaminokkal (A, B, E stb) és zsírsavakkal táplálja a bőrt,
  • fokozza a bőr természetes hyaluronsav termelését, ezáltal a hidratáció, illetve a krém hatása hosszabb ideig tart.

hajasbaba

2015. december 16.

Minimális mennyiség is elég belőle, mert kissé folyékony és nagyon könnyen eloszlatható. Úgy veszem észre, hogy a bőröm nagyon szereti. Olyan kisimult az arcom, és pihe-puha. A fahéjas illata pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Reddiamond

2015. október 10.

Rég szemeztem a termékkel, mert nagyon tetszettek az összetevői. Még szerencse, hogy mintát kaptam +28-ból is ill. a -28-ból is. A +28 felkenés után azonnal csípte a bőrömet, így gyorsan lemostam, míg a gyengébb változata enyhébben csípett, de sajnos így azt is le kellett mosnom. Pedig örültem volna, ha a karikákak eltünteti / halványítja....ill. tetszett az illata, ami olyan karácsonyi érzést keltett bennem. Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Mara

2015. június 6.

A gyártótól kaptam tesztelésre a Randikrémmel együtt. Habár ha tudtam tovább használni, akkor érezhetően puhább volt a bőröm tőle, viszont az én száraz bőrömre ez a krém maximum nyáron lenne elég, másrészt akárhányszor használtam már aznap vagy 1-2 napon belül kicsípte az arcom.

Nem szeretem, hogy illatanyag van benne [az illata nagyon furcsa, számomra ez annyira nem kellemes], habár személy szerint már nagyon rég nem használok illatosított krémet/sminket az arcomon. Nem tudom, hogy az illatanyag volt-e a hibás, de ezen a krémen kívül más nem változott a rutinomban. Pedig szerettem volna szeretni, de nem tudom túl sokra értékelni a fentiek tekintetében. Azért adok két csillagot rá, mert lehetne ez jó is talán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

balsika

2015. május 28.

Most látom, hogy ez a krém fent van még egyszer. Pedig amikor kerestem, akkor nem adta ki a gép, így felvittem én is... :) Azért a véleményemet bemásolom ide is, ki melyiket találja meg alapon. ;)

A napokban érkezett meg ez az arckrém a termék gyártójától. Sok helyen olvastam róla pozitív véleményeket, így nem fért kétség hozzá, hogy kapni fog egy esélyt. Már a 100%-os pénz-visszafizetési garancia is elég meggyőző. :) Bár még csak két napja használom, az amúgy nagyon vízhiányos / T-vonalban könnyen zsírosodó bőrömön, de WOW!!! Hihetetlen, hogy már az első alakalom után mennyire más tapintása volt a bőrömnek. Eddig a Clinique kis rózsaszín krémjét használtam, ami nekem kevésnek bizonyult (értsd: 5 perc után újra pici darabokban hámlott). Bekentem ezzel a krémmel, és már kenés közben szinte beitta az egészet, és utána is friss üde, és puha volt a bőröm egész nap. Nagyon szép természetes "ragyogást" ad az arcnak, amitől nem úgy nézel ki, mintha zsíros lenne a bőröd, hanem csak úgy ragyogsz. :) Nekem nagyon bevált. Ha így folytatja, akkor biztos helye lesz a polcomon, és maximum csak a többi társára csábulok el (öregedés elleni, illetve randikrém) :D
Mivel csupa természetes összetevője van, ezért a krém színe halványbarnás, de az illata mézeskalácsra emléketetős, úgyhogy azzal is meggyőztek :)
Az INCI listában látható egy piros pontos anyag, a parfüm, amit a gyártó külön kiemel, hogy kizárólag természetes illóolajokat tartalmazó parfümolaj.

UPDATE: Két hete használom ezt a csodát, és még mindig imádom! :) Annyit tudok, hogy ha nedves arcra teszem, akkor kicsit túl sok nedvesség kerül a bőrömbe, és az már picit csillogóvá teszi melegben a bőrt, de ha hagyjuk megszáradni arcmosás után az arcbőrt, akkor tökéletes minden. Tényleg csak ajánlani tudom. :)

UPDATE 2: Hétvégén leégett az arcom, és elég mókásan festettem. Mivel eddig minden alkalommal le is hámlott, gondoltam egy próbát megér, kenegetem ezzel... És hát WOW! :) Bebarnult szépen, és nem hámlott le! :) Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Realgirl

2015. május 27.

Egy bioboltban kaptam belőle mintát, néhány napja használom és a szeborreás bőrömnek nagyon jót tesz. Könnyen beszívódik, szeretem az állagát és az illatát is, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

balsika

2015. május 18.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Squalane eo 1 0