Women'Secret

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2012. április 7.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

Fejjegyek: Citrus, neroli Szívjegyek: Rózsa, fehérbors, fehértea Alapjegyek: Pézsma, cédrus, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kremrajongo

2018. február 5.

Nagyon szerettem, tartós, télen használtam erősebb illata miatt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Nagyon szerettem, tartós, télen használtam erősebb illata miatt. :)

Eriii

2016. március 11.

Imadom, de en inkabb a lazabb napjaimon hordom, alkalomra nem tudom elkepzelni. Rajtam citrusos, puderes.
Nekem kifejezetten teli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Nekem kifejezetten teli illat.

GNóri

2016. március 1.

Keresem a Bvlgari fehér teás EDC-jének olcsóbb és tartósabb verzióját, így mikor láttam, hogy ebben is a fehér tea az egyik illatjegy, egyből megvettem. Úgy voltam vele, hogyha már egy kicsit is hasonlít, akkor csak jó lehet. Nos jó megérzés volt, a bőrömön hasonlóak, ez egy kicsit fűszeresebb a Bvlgarinál, a fehér tea mellett a bors dominál. Nagyon finom, friss, már-már férfias illat, nekem nagyon bejön, alig várom hozzá a napsütéses, bőrdzsekis időt:) Egy csillagot viszont levonok, mert a tartósság ennek sem az erőssége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

agnes0makeupfan

2015. november 3.

MEGUNHATATLAN.
Friss, energikus illat, nem mondom hogy túl hosszan tart, egyszer érdemes újra fújni napközben.
Tusfürdővel szoktam venni, aminek csodás az illata, éjszakára ugye nem fúj az ember parfümöt, de ezért a férfiak oda lesznek ;)
Húgom kapta először ajándékba, beleszerettem, már 3-4-szer vettem, imádom.
Sokan dicsérik, és többen is vettek ilyet, mert megérezték rajtam.
Ár-érték arányban szuper, de
Tipp: Women' Secretben vedd, ne Douglasban ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

MEGUNHATATLAN.
Húgom kapta először ajándékba, beleszerettem, már 3-4-szer vettem, imádom.
Sokan dicsérik, és többen is vettek ilyet, mert megérezték rajtam.
Ár-érték arányban szuper, de
Tipp: Women' Secretben vedd, ne Douglasban ;)

Lyah

2015. július 29.

Hirtelen felindulásból vettem meg, és nagyon tetszik is az illata, de mivel rajtam mindennek a maszkulinabb verziója jön ki végül, ez after shave illatú lett. Munkaidőben fújtam magamra, este pedig magyarázkodtam :D. Bizonyíték képpen próbáltam rábeszélni a páromra a használatát, de derogál neki női parfümöt fújni magára, ezért most néha, mikor egyedül vagyok estig, itthon, magamra fújom. Sajnálom szegényt, mert megérdemelné, hogy használjam, de többen kérdezték meg rövid viszonyunk alatt, hogy miért van rajtam férfi illat, ezért hanyagolom.

Update: Úgy döntöttem, letojom a véleményeket- mármint itthon-, és elhasználom, mivel még mindig ugyanolyan, és nekem tetszik. Múltkor kipróbáltattam a férjemmel, de nem rajong azért sem, hogy itthon hordja, úgyhogy ennyi, én mindent megtettem :) Fel is pontozom még egy csillaggal, úgy ám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

hedinke

2014. április 20.

Valóban nagyon friss, emellett kicsit fűszeres és valahogy az egész olyan "puhán" érződik... talán a "púderes" szó illik rá. Én nagyon szeretem, különleges. Az egyetlen hibája, hogy nincs kisebb kiszerelésben, így magammal vinni sehova se tudom. Nagyon nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

ernestina

2013. április 18.

A Women'Secret "Sea" illatával ismerkedtem korábban, meglepően sok bókot kaptam akkor. Mégis, egy idő után egyre többször próbálgattam a zöld "Garden"-t. Testápolóval együtt vettem. A testápolója fürdés után sokáig őrzi illatát, valamivel lágyabban közelít mint a parfüm alkoholos belépője. Én szeretem ahogy idővel átalakul rajtam, friss, könnyed, hétköznapokra tökéletes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

njusziful

2013. február 11.

Nekem is a férfias illatjegy érződik inkább, plusz rajtam nem vmi tartós. De rajtam csak az avon edp-k bírják sokáig, semmi más. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 11.

Juliet

2013. január 7.

Nagyon szeretem ezt a friss, citrusos illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Nagyon szeretem ezt a friss, citrusos illatot.

mini33

2012. július 5.

Nagyon megszerettem ezt az illatot, nálam a citrusos jegy dominál, friss érzetet biztosít egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool