Wooden Spoon

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Természetes gondoskodás a narancsbőr megelőzése és már kialakulását követően, megszüntetése érdekében erőteljes organikus összetevőkkel.

ildi81

2019. február 19.

Újévi fogadalom volt a rendszeres edzés, megfelelő táplálkozás, és ezek mellé választottam az Ökoázis webáruházból a Wooden Spoon narancsbőr elleni olajat, amit nem bántam meg: hetek óta használom rendszeresen és nagyon sok van még belőle, szóval kiadós adag. A bőröm gyorsan beissza és sima lesz tőle. A narancsbőröm is jelentősen javult, mióta használom, úgyhogy maximálisan elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

szoszika

2018. február 1.

Nagyon szép, sima bőrt csinált már rögtön, amikor felkentem. Jók az összetevői. Nagyon bejött, ajánlom mindenkinek, én egyébként teljesen leálltam minden szintetikus kozmetikummal és szebb a bőröm, mint bármikor volt :)
Az olaj nem csíp, nem forrósít, nagyon szépen simítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 1.

Az olaj nem csíp, nem forrósít, nagyon szépen simítja a bőrt.

bingus86

2016. november 4.

Szerintem hatásos,főleg,ha edzés után is használom:) De testmozgás nékül is halványította a narancsbőrt. Kiadós,sokáig elég,az illata isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.