X-Epil

Ár:   454 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 454 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 454 Ft

• Kettős penge
  • Aloe és E-vitaminnal ellátott krémező csík.

Ár: 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 454 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

diosbejgli

2022. június 21.

Az ára miatt szoktam venni, de valóban nem a legjobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Az ára miatt szoktam venni, de valóban nem a legjobb

martien0418

2021. július 9.

Használhatatlan... borzasztó a kialakítása, a penge nem ér a bőrömhöz, így semmi szőrt nem képes leszedni...nem gondolná az ember hogy egy borotva is lehet ennyire szar, hogy semmire nem jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Anita97

2019. január 26.

Hát hagy maga után kivetnivalót, de szed is le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Hát hagy maga után kivetnivalót, de szed is le

Rekaa24

2018. december 29.

Nevében is benne van EGYSZER használatos. Egy alkalom után bobhatom ki bár az az egy alkalom is megterhelő neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Sisszy

2018. október 6.

Nem szerettem, nagyon fapados. Nem távolította el a szőrt még az egyenes felületekről se, nemhogy a hajlatokból. Teljesen mindegy, hogy hab vagy géles állagú terméket tettem alá, nem siklott rajta. Még csak másra se lehet elhasználni annyira rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Sziszikee58

2018. szeptember 2.

Nagyon rossz! :( Gondoltam kipróbálom hogy milyen, de még azt az 500Ft-ot is sajnálom amit kidobtam rá. A teljesen új borotva is borostás érzetet hagy maga után, irritálja a bőrt. Kuka az egész, még ingyen sem kéne! Soha többet nem veszek még más fajta X-Epil borotvát sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

bebuska94

2018. május 21.

Ha lehetne 0 pontot adnék.. Még a lábamat se tudja leborotválni maradéktalanul új állapotban. Borzalmas, ezt nevezik borotvának?! Pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

lilla1034

2018. május 12.

Borzalmas. A szőrt nem vágja, a bőrt viszont nyúzza, szó szerint fájdalmas volt a használata, nem tudom hány helyen vágtam meg magam vele - más borotvákkal nem szoktam. (Ha hasonló árkategória, akkor inkább Balea.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Virág-os

2018. április 30.

Néha vettem az ára miatt, de egyszerűen katasztrofális.
A bőrt jól vágja, magára a borotválásra nem használható. Alig viszi a szőrt.
Van ennél sokkal jobb 2 pengés a boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Néha vettem az ára miatt, de egyszerűen katasztrofális.
A bőrt jól vágja, magára a borotválásra nem használható. Alig viszi a szőrt.
Van ennél sokkal jobb 2 pengés a boltokban.

Cosette

2018. április 20.

Kifejezetten gyenge, de komolyan. Maga a borotva nem áll kézre, nagyon széles a nyele; kb egy használatot ha kibír, de többet nem. A pengék nagyon rosszak, annyira életlenek, hogy a szőrt nem viszik, de a bőrbe jól belevágnak. Cserébe ugyebár nyúzzák a bőrt és nem csak az érzékenyebb részeket, hanem mindenhol. Mivel csúnyán viszi le a szőrt, kb már másnap újra kéne borotválkozni, de konkrétan fáj. A krémezőcsík meg semmit nem ér, csak dísznek van ott. Teljesen használhatatlan, 500 forintot se ér, de ingyen se kellene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract