X-Epil

Ár:   690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cnita, Módosítva: 2018. január 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Az X-Epil lemosó olaj eltávolítja a szőrtelenítés után a bőrön maradt gyantamaradványokat. Összetevőjének köszönhetően nyugtató hatású.

Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Szucsandrea1

2019. július 9.

Számomra tökéletes választás. Gyantázás után bekenem vele a bőröm, belemasszírozom és egy papírtörlővel letörlöm. Azonnal, maradéktalanul leszed mindent, csak át kell alaposan kenni vele a kezelt felületet. Egy üveg nekem kb. 7 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Vattacukor1990

2018. december 26.

Akkor szereztem be ezt az olajat, amikor hideggyantáról meleggyantára váltottam és kellett valami a hideggyantához mellékelt olajos kendőcskék helyett. Nekem sikerült vele eltávolítani azt a minimális gyantát, ami a bőrömön maradt. Sosem tudtam kivárni, hogy beszívja a bőröm (ha egyáltalán beszívta volna valaha), meg nem is tudom elviselni magamon az ilyen színtiszta olajos ápolókat, ezért a használata után rögtön mentem zuhanyozni. Elfogyott, de újra nem vettem, mert volt egy testápoló olajom, ami rendeltetésszerű használatra nem vált be, viszont a gyantamaradékokat tökéletesen feloldotta. Így az lett az utódja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Igaza van az előttem íróknak, csak dörzsölésre viszi le a gyantát. Olajos testápolóként viszont működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 30.

Csak erős dörzsölgetés hatására távolítja el a gyantamaradványt. Azonban nagyon jó hidratáló hatása van, így ápoló olajként fogom hasznosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 30.

ancsagirl95

2018. január 7.

A gyantát egy kicsit nehezen viszi le, enyhén dörzsölni kell de a bőrömnek jót tesz az olaj, nyugtatja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

larka95

2017. június 10.

A gyantázószettel együtt adták. Sajnos még magát a gyantát sem szedte le, a bőrbe nem szívódott be, a benne található aloe nyugtatott és hidratált, de ennyi. A funkcióját nem tudta betölteni, magamtól biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Denny

2017. április 10.

Gyantázószetthez járt, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna. Hiába kenem be a bőrömet, nekem a gyantamaradványokat szinte egyáltalán nem szedi le, ami elég bosszantó. Ráadásul még be sem szívja a bőröm, van, hogy még órák múlva is nyakig olajosan rohangálok. Lehet, hogy én nem használom rendeltetésszerűen?
Pozitívuma viszont, hogy tényleg nyugtatja, és hidratálja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Pozitívuma viszont, hogy tényleg nyugtatja, és hidratálja is a bőrt.

sipos94

2017. január 16.

Sajnos nem minden gyantamaradványt szed le, viszont a bőrömet nyugtatja gyantázás után. El fogom használni, de szerintem új lemosó után nézek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

domnora

2016. augusztus 18.

Gyantázás utáni maradék gyantát egyáltalán nem szedi le, esetleg hidratál, de nincs sok értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Sunchi

2016. július 23.

Megvettem az evolution gyantasetett ès abban volt , szèpen leszedi a gyantamaradèkot ès nyugtat ! Kell rgy 20 30 perc mire veszivja a böröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 23.