X-Epil

Ár:   840 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ancsika3, az összetevőket feltöltötte: Juliet, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Alveolashop.com, 850 Ft

Használatra kész gyantacsíkok bikinivonalra és hónaljra. Alkalmas a bikinivonal és a hónalj különösen érzékeny bőrének szőrtelenítésére.

Ár: 850 Ft, Eladó: Alveolashop.com
Ár: 850 Ft, Eladó: Alveolashop.com
botyi

2019. február 12.

Kíváncsiságból egy lusta, téli hónapban megvettem, hátha... kár volt, a fele szőr meg se moccant. Viszont sokkal jobban kipattogzott a hónaljam ettől, mint a rendes gyantától. Pénzkidobás! Ha már kínozni akarja magát valaki, akkor rendes gyanta patronnal vagy epilátorral tegye, azok legalább hatásosak.

botyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

cattitude

2018. július 20.

egészen rettenetes, csak beleragadnak a szőrszálak, de nem tépi ki őket, pedig én aztán nem óvatoskodtam vele...

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Buklika

2018. május 25.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ellenségeknek viszont lehet ajánlani, mert nagyon nem bőrbarát: nagy fájdalmat okozott a hónaljamon de legalább eredménytelenül...
Viszont bikinin nekem működik, de ott sem tökéletesen. Az már megérne 2 csillagot, de ár -érték arány miatt nem kap többet!

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Kingucii

2017. november 9.

Igaz en nem bikinivonalon használtam, hanem par szorszalat szerettem volna eltuntetni a szam felett, de semmit sem hasznalt, csak felsertette a borom. :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Stella1104

2017. szeptember 26.

nagyon gyenge sajnos. A kezemen szerettem volna pár szál szőrt eltávolítani...de sajnos ez nem ment. Csak tépte a szőrt de nem szedte ki...helyette jól felsértette a bőröm egy helyen...többet nem veszek.

Stella1104
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

applepebble

2017. augusztus 18.

Gyenge és pici a kiszerelés. Én nem értem ezeket a használatra kész gyantacsíkokat amúgy se, de hát kinek van ilyen kevés szőre, hogy elég ennyi csík?

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

szamooca

2017. március 5.

Húgom vett magának egy dobozzal, hónaljra próbálta, de semmit nem ért. Kihúzott vagy öt szőrszálat, bónuszként szépen felsértette a bőrét, pedig mindent úgy csinált, ahogy a dobozon írták. Pénzkidobás.

szamooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. január 21.

Na, erre lehet "viccesen" mondani, hogy határeset! A használhatóság határán van ugyanis! Alig használható! A dobozon írt szöveg szerint a szőrszálak legyenek legalább 2-3 mm hosszúak. Én először olyan 5 mm-es szálhosszúságnál próbáltam használni hónaljban, de talán egy szálat sem tudott kihúzni! Majd megpróbálkoztam most télen, kb. 1,5 cm-es szőrszálakra használni. Szabályosan behintőporoztam a hónaljamat előtte, ahogy írják. Így már működött, a szálak zömét eltávolította. De még napok múlva is fájt a bőröm, annyira felsértette! Szinte lenyúzza a felhámot! Rémes! Senki sem próbálta ezt ki a gyártónál, melőtt piacra dobták?

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 21.

Makk Zsuzsó

2016. szeptember 18.

Ez valami borzalom. Semmit nem ér. Nem is ragad rá a bőrre. Egy tucat papírfecni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Colette221

2016. augusztus 5.

Semmit nem ér, pedig öngyújtóval melegítettem fel. Pénzkidobás!

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Semmit nem ér, pedig öngyújtóval melegítettem fel. Pénzkidobás!

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 16255

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!