X-Epil Intimo

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. június 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Ár: 524 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

ziza27

2020. július 8.

Többször újra vettem már, kellemes tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Többször újra vettem már, kellemes tiszta érzetet hagy maga után.

Kingus23

2020. július 1.

Utazó kiszerelést vettem belőle akciósan a nyaralásra.Nekem bevált,de semmi extra.Ittitációt nem okozott,szinte illatmentes.A teljes áras nagyobb kiszerelést,nem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

muzli

2020. június 16.

Nem irritál, teszi a dolgát, sokadikat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Nem irritál, teszi a dolgát, sokadikat használom.

Beya93

2020. június 2.

Jó az illata és nem irritál, sőt nekem még segített is kicsit. Újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Jó az illata és nem irritál, sőt nekem még segített is kicsit. Újra veszem.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem irritál.Többször is újra vettem.Nem használom mindennap.Az illata kicsit fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Dorotii66

2020. március 16.

Nem irritál, kellemes az illata és az állaga is jó, sűrű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nem irritál, kellemes az illata és az állaga is jó, sűrű.

PimPo

2020. március 3.

Kezdetben nem volt rossz, később irritációt okozott nálam is. Mivel illatmentes, kap 2 csillagot. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Lorena

2019. október 27.

Borzasztó illata van, és irritációt okozott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Borzasztó illata van, és irritációt okozott!

Puszedli83

2019. augusztus 26.

Teljesen elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, jól tisztít, nem okoz irritációt. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Akciósan vettem , gondoltam van olyan mint a Nivea vagy a Lactacid. Nem irtitál,de nem is olyan mint az előbb emítettek. Ha elfogy visszatérek rájuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.