Best of Beauty 2019

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. június 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Ár: 524 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Muffy

2019. július 16.

Használat közben teljesen semleges, nem irritál egyáltalán. Használat után, bár frissnek és teljesen tisztának érzem magam, mégsem hagyja meg azt az érzetet, hogy vizen kívül mással is tisztálkodtam. Szóval tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

wildrose

2019. május 23.

Kellemes, enyhe illatú, géles állagú intim mosakodó, jól habzik és jól tisztít. Semmilyen irritációt nem okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

ausmorzs

2019. április 28.

Meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Nagyon enyhe irritáció néha előfordul, de amúgy is érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

Zerneboch

2019. április 4.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nekem eddig bevált. Napok óta tartó irritációval és viszketéssel küzdöttem, amit korábban is és valószínűleg most is a kemény víz vagy a tusfürdőváltás okozott, de sima vízzel fürdés után sem akart enyhülni. Megvettem, hazajöttem, letusoltam, megmosakodtam ezzel, és azóta nem viszket. Nagyon gyors enyhülést okozott!
Kellemes puha habot képez, nekem kellemes illata van, mint a törlőkendőknek, olyan frissítő picit savas (mivel tejsavat tartalmaz) illatú. Az állaga nagyon tetszik, igen kevés is elég volt, a 250 ml-s kiszerelés emiatt sokáig elég is lesz. Árban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

nagyerika28

2019. március 19.

Árban nagyon kedvező és nekem a hatása is remek. Spirált használok és amiatt sűrűn van gyulladásom, fertőzésem, de mióta ezzel mosdok, semmi nem volt. Kíváncsi leszek, strandolások alkalmával is megvéd e a fertőzésektől. Nem irritál, enyhe illata van. Én át szoktam tölteni egy pumpás adagolóba, így még gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Erus15

2019. január 4.

Nem irritál, jól habzik, a használata után sokkal komfortosabban érzem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem irritál, jól habzik, a használata után sokkal komfortosabban érzem magam.

HDorina

2018. december 23.

Sűrű állaga van. Egyáltalán nem irritál, illata sincs és tejsavat is tartalmaz, így tudom, hogy jót teszek magamnak, ph miatt. Emellett pedig nagyon gazdaságos, a 400 ml-es kiszerelést vettem meg és nagyon sokáig elegendő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

baba_girl_16

2018. november 2.

Nekem teljesen tökéletes ez a termék, most vásároltam újra. Nem irritál, jól habzik, tiszta, kellemes érzést nyújt. Én illatilag semmit nem érzek, de így a legjobb. :D Árban szerintem megfelelő, főleg hogy kupon-napokon még olcsóbban ki lehet fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

DoraViktoria

2018. október 25.

Nekem ez a mosakodó vált be a legjobban, pedig próbáltam már nem egy fajtát. Az állaga jó, sokáig elég, kevés kell belőle, jól habzik. Illata jó, hatékony, nem irritál, nem szárít, tiszta érzést nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

bettina.tarin

2018. október 20.

Kellemes illatú és a célnak megfelelő, sőt még sima tusfürdőnek is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Kellemes illatú és a célnak megfelelő, sőt még sima tusfürdőnek is jó.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.