X-Epil Intimo

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. június 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 699 Ft

Ár: 524 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kovacs_Nikolett

2021. június 17.

Évek óta ezt használom, teszi a dolgát, egyáltalán nem irritál, árban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

Kajmi

2021. június 15.

Többször újra vettem már, de nem ezt használom állandó jelleggel. Mondhatom, hogy bevált, engem nem irritál, szépen teszi a dolgát. 1 csillagot azért vonok le, mert a parfüm, mint irritáló összetevő nem kellene bele. Most Lactacyd Sensitive-re váltottam. Az ára nagyon jó. Elég sokáig elég, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Olinda

2021. március 23.

Általában Lactacydot szoktam használni, de néha-néha, hogy ne szokjon hozzá teljesen a bőröm, vagy valamilyen drogériás sajátmárkás intim mosakodóra, vagy erre az X-Epilre váltok. Most kb. 3 hete újra ezt használom, és most valahogy annyira meglepően bevált (sokkal jobban, mint korábbi használatok alkalmával), hogy komolyan elgondolkoztam azon, végleg leváltom a Lactacydot. Nem elhanyagolható ugyebár a köztük lévő árkülönbség sem, nyilván eme termék javára... Egyebekben ez a termék nem irritál, kellemes illatú, az esetleges "kellemetlen szagokat" is megszünteti, így számomra egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Hajcie

2020. október 28.

Számomra borzalmas. Néhány használat után erősen szárító hatás jelentkezik. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

GabriellaBodnar

2020. október 22.

Szeretem, nem irritál, régóta használom, kellemes az illata és az állaga is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Szeretem, nem irritál, régóta használom, kellemes az illata és az állaga is jó!

ursus

2020. szeptember 23.

Ha elfogy a Saforelle, vagy ha nagyon "hozzászokok" egy-egy termékhez - akkor ezt használom. Nagyon komfortos érzetet ad, nincs benne semmi irritáló. Anyukám fürdéshez használja, mert annyira tetszik neki az illata :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

anreni9

2020. szeptember 15.

Szeretem ezt a terméket, szinte mindig ezt veszem újra. Egyszer sem tapasztaltam irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

ziza27

2020. július 8.

Többször újra vettem már, kellemes tiszta érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Többször újra vettem már, kellemes tiszta érzetet hagy maga után.

Kingus23

2020. július 1.

Utazó kiszerelést vettem belőle akciósan a nyaralásra.Nekem bevált,de semmi extra.Ittitációt nem okozott,szinte illatmentes.A teljes áras nagyobb kiszerelést,nem venném meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

muzli

2020. június 16.

Nem irritál, teszi a dolgát, sokadikat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 16.

Nem irritál, teszi a dolgát, sokadikat használom.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.