X-Epil Intimo

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: ponilopopolopo, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Gyengéden tisztító készítmény a külső intim területek mindennapos frissességének és ápolásának biztosítására. Érzékeny bőrre is használható. Tejsav összetevője támogatja az érzékeny intim területek természetes pH-egyensúlyát. Az aloe lé és az allantoin bőrnyugtató hatásával segítik a kisebb irritációk kialakulásának megelőzését és a bőr regenerálását.

• Dermatológiailag tesztelt hipoallergén formula.
  • Használható borotválkozáshoz is - a szőrszálak puhábbak lesznek, elősegítve a borotvafej könnyebb siklását.
  • Szappan-, parabén- és színezékmentes, allergén illatanyagtól mentes.
  • pH 4.5

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jakabvanessza

2023. október 31.

Elhasznaltam, igazabol teljesen jo volt. Nem irrial, nem csip, jol vegzi a dolgat, de a sima rozsaszin csomagolasujat hasznaltam egyebkent ( az nem volt mikor vettem ) es azert az sokkal jobb volt nekem, nalam az az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 31.

merinikolett

2023. március 19.

Glamour napokon vettem meg olcsóbban kipróbálni. Szeretem, jó az illata és nem irritál. Állaga is teljesen rendben van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 19.

Nicy011

2022. október 19.

Drágább termékről szerettem volna váltani, direkt a sensitive típust vettem és 3-4 nap használat után irritációt okozott. Egész nap friss érzést biztosít, de az irritáció felett nem tudok eltekinteni, pedig szuper terméknek tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

Krikike

2022. október 4.

Nagyjából fél éve használom és nagyon szeretem. Jó a habzása és az illata. Nem okoz irritációt. Nagyon kevés is elég belőle. Én áttöltöttem egy folyékony szappan adagolós flakonba, mert így sokkal praktikusabb az adagolása. Egy pumpa bőven elég. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 4.

amese

2022. szeptember 22.

Sokáig elég, kíméletes, már egy éve csak ezt használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

Sokáig elég, kíméletes, már egy éve csak ezt használom

Nokedlee

2022. február 20.

Jól tisztít,kellemes az illata,nem irritál,nem drága.❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

Jól tisztít,kellemes az illata,nem irritál,nem drága.❤

linkee

2022. január 29.

Dm-ben elfogyott a sajátmárkás sensitive verzió, így ezt vettem meg. Nem okozott csalódást, sokáig elég volt, nem irritált, "tisztított". 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 29.

Bumblebee

2021. október 8.

Nagyjából fél éve használom és nagyon szeretem. Jó a habzása és az illata, valamint ez is békés a flórával. Árban sem rossz, úgyhogy ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

b.Rose57

2021. június 1.

3-4 hónapja használom, nekem nagyon bevált, sok más intim mosakodógéllel ellentétben ez nem okoz irritációt, nagyon jó illata van, és sokáig kitart, pici is elég belőle egyszerre, az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Beya93

2020. szeptember 23.

Nem jött be annyira mint a sima változata. Gondoltam kipróbálom mert sensitive és akkor biztos jobb is, meg érzékeny is vagyok, de nem így lett. Frissítő ez is, de nem annyira mint a sima. Plusz az nekem segített is valamiben, ez nem és emellett ismét előjött. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.