X-Epil Intimo

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. június 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop, 699 Ft

Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop

Erus15

2019. január 4.

Nem irritál, jól habzik, a használata után sokkal komfortosabban érzem magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem irritál, jól habzik, a használata után sokkal komfortosabban érzem magam.

HDorina

2018. december 23.

Sűrű állaga van. Egyáltalán nem irritál, illata sincs és tejsavat is tartalmaz, így tudom, hogy jót teszek magamnak, ph miatt. Emellett pedig nagyon gazdaságos, a 400 ml-es kiszerelést vettem meg és nagyon sokáig elegendő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

baba_girl_16

2018. november 2.

Nekem teljesen tökéletes ez a termék, most vásároltam újra. Nem irritál, jól habzik, tiszta, kellemes érzést nyújt. Én illatilag semmit nem érzek, de így a legjobb. :D Árban szerintem megfelelő, főleg hogy kupon-napokon még olcsóbban ki lehet fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

DoraViktoria

2018. október 25.

Nekem ez a mosakodó vált be a legjobban, pedig próbáltam már nem egy fajtát. Az állaga jó, sokáig elég, kevés kell belőle, jól habzik. Illata jó, hatékony, nem irritál, nem szárít, tiszta érzést nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

bettina.tarin

2018. október 20.

Kellemes illatú és a célnak megfelelő, sőt még sima tusfürdőnek is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Kellemes illatú és a célnak megfelelő, sőt még sima tusfürdőnek is jó.

Mohinnyo

2018. szeptember 17.

A lényeg hogy ne csípjen jó illata legyen és könnyen le lehessen mosni..Ezeket mind tudja úgyhogy bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nicu

2018. augusztus 30.

Mini változatát vettem meg. Kellemes, alig érezhető illata van. Jól felhabzik, nem csíp, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

Kicsit furcsa az illata-vagy csak eltér attól a terméktől amit a legtöbbször vásárolok ebben a kategóriában, nem is tudom, de minden esetre nem kellemetlen. Amit kell azt tudja is, nem irritál, friss és tiszta érzést kölcsönöz azonban nem sokáig...Konkrétan problémám nem volt vele, de valamiért nem vásároltam újból. (ezért a három csillag, se nem jó se nem rossz a termék)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Ritcyke

2018. augusztus 6.

Hypoallergén változatát használtam már el. Nagyon szerettem, szépen tisztít, finom az illata. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Tmika

2018. június 9.

Kellemes illat, tényleg frissít, tisztít. Most mást használok, de ezt újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.