X-Epil Intimo

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. június 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop, 699 Ft

Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 699 Ft , Eladó: Alveolashop

Csipetke

2017. október 10.

Az állaga jó viszont az illata nem tetszik, olyan semmilyen. Ártani nem ártott nem irritált. De annyira nem volt meg a frissesség érzet sem, valahogy hiányolom. Nem hiszem,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

bubilany

2017. szeptember 11.

Nem csíp, nem szárít és elérhető mini utazó méretben is :) szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nem csíp, nem szárít és elérhető mini utazó méretben is :) szuper!

csill87

2017. szeptember 7.

Nem irritálta a bőrömet, kellemes illata van, jó ára, én is meglepődtem rajta, mert valamiért nem vártam tőle sokat, de ez tényleg jó cucc. Jó hogy van kis kiszerelés is a normál mellett és nekem az állaga is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Banszky

2017. május 29.

Én nem vagyok egy kényes bőrű de ez iszonyatosan csíp és szárít!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Én nem vagyok egy kényes bőrű de ez iszonyatosan csíp és szárít!!

stimea

2017. május 3.

Elèg règòta megvan, a nagyobbik kiszerelèst hasznàlom kb. napi szinten. Nèha tùl sok jön ki a termèkből ha nem figyelek de ìgy is ezer èvig elèg. Meg vagyok vele elègedve, nem okoz irritàciòt ès kellemes a hasznàlata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Fabi95

2017. május 3.

A kedvező ára miatt szoktam megvenni mikor hó vége van. :D De az abszolút befutó nálam a "hagyományos" Lactacyd. Kár hogy nem tudja ugyan azt mint a Lactacyd...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Pantene

2017. április 4.

Szerettem:) az illata nagyon tetszett, az állaga is jó volt, nem okozott irritációt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

zanila

2017. március 21.

Még ezer éve vásároltam, de valahogy elbújt a szekrény mélyén, nemrég került újra a kezembe. A textúrája jó, nem túl folyós, inkább géles állagú, a bőrön elkenve jól habzik, hamar beszívódik. Eredeti funkcióját is tisztességesen teljesíti, igaz én off-label használom jelenleg kémiai hámlasztónak. Az arcbőröm az utóbbi időben kissé problémássá vált, előjött pár patti is, ez a termék pedig tejsavat tartalmaz (pH 4,5), ami viszonylag "kíméletes" kémiai hámlasztó. (A készítmény ahogy írja is teljes testen használható). Persze csak rövid ideig hagyom fenn, majd szivaccsal átdörzsölöm az arcom és jól leöblítem (ezután vissza szoktam állítani a bőröm kémhatását és egy semleges hidratálót is felkenek). Nagyon jól teljesít ilyen téren is, igazán puha és sokkal szebb lesz a bőröm tőle! Nem utolsó szempont, hogy olcsó és gazdaságos kiszerelés, sok fölösleges adalékanyag nélkül. Érzékeny bőrűeknek azért arcra nem ajánlanám, mint amúgy egyik kémiai hámlasztót sem. 4 csillagot tőlem megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

b0rzi

2017. február 9.

Egyszer-kétszer újravettem mert olcsó és nagy kiszerelés, de nem tartozik a kedvenceim közé, habár nem irritál, és nincs semmi rossz tulajdonsága számomra. Csak egyszerűen nem tartozik a kedvenceim közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

demonalight

2017. február 7.

Ár-érték arányban nagyon jó :) Már harmadszorra veszem újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Ár-érték arányban nagyon jó :) Már harmadszorra veszem újra

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.