X-Epil Intimo

Ár:   363 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 399 Ft

Intim Törlőkendő Aloe Vera és kamilla kivonattal

Nyugtató, ápoló és frissítő hatású. Tejsavat tartalmaz. Ph 4,6.

Ár: 363 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 399 Ft , Eladó: Alveolashop.com
zdoreebaba

2017. február 2.
Már rengeteg intim törlőkendővel sikerült megismerkednem, de talán ez az egyik leggyengébb közülük. Borzasztó vékony anyagból van, ami nagyon zavaró. Jól át van itatva, de nekem az illata sem annyira nagyszám. Az ára nagyon olcsó, úgyhogy nem fűztem hozzá nagy reményeket. Elhasználtuk, de nem lett a kedvencünk itthon. Az való igaz, hogy nem irritál és frissít is, de többet nem tud.

2019. szeptember 16.
Nem tudom mit csináltak ezzel a termékkel, de amit most vettünk, az valami isteni jó termék! Pihe puha kendő, megfelelő mennyiségű átitatottsággal, kellemes, könnyed illathatással. Mindemellett még gyengéd is a bőrhöz, nem irritálja az intim részeket.Gondolom változtattak a terméken, csak ez lehet a magyarázat! Nagyon boldog vagyok, mert így egy olcsó és mégis minőségi terméket hoztak így a piacra. A korábbi szörnyű volt, míg ezzel teljes mértékbe elégedett vagyok. Még a csomagolása is sokkal megnyerőbb! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

2017. február 2.

Vanessza0420

2019. január 4.

Nem csip, nem irrital. Kelloen nedves. Mindenkepp ujraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem csip, nem irrital. Kelloen nedves. Mindenkepp ujraveszem.

Bradshaw

2018. december 3.

Egyszer vettem. Nem használtam el. Engem csípett. Nem tudok róla semmi mást írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

keseruevelin

2018. április 12.

Sokszor újravettem már, nekem problémám nem volt vele. Nem csípett, és nem irritált. Kellően nedves, vigyázni kell vele, hogy vissza legyen zárva rendesen különben pikkpakk kiszárad. Egyébként árban vannak szimpatikusabb termékek. Illetve azokban több is van. Ennek ellenére jó termék, úgyhogy szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 12.

csemezb

2018. március 10.

Én már többször újra vettem, de valahogy egyre inkább nem tetszik. Az anyaga sem, egy kis idő után kiszárad, és az illata sem tetszik. Az ára amúgy teljesen jó, de szerintem nem veszem újra többet.Engem nem irritált, ezért kap 3 csillagot.
Azt még azért mellékesen leírnám, hogy nem volt rossz, de már valahogy nem nekem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

tonic

2017. december 25.

Az egydarabos csomagolásút vettem táskába vészhelyzetre,mert az tuti nem szárad ki és kéznél van végszükség esetén,de amúgy a Rossmannos vasmacskásat ajánlanám,majd veszek inkább abból kicsi kiszerelést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.

GoldTree

2017. november 9.

Vékony, csúszós anyag, egyáltalán nem jó. Túl erős az illata, és irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Vékony, csúszós anyag, egyáltalán nem jó. Túl erős az illata, és irritál.

fuge7

2017. április 5.

Nagyon kellemetlen a kendő tapintása, tiszta műanyag... a hatóanyag maga nem irritál szerencsére, frissít, de nem jó az illata.
Mondjuk olcsó volt, de többet ilyet nem veszek az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Mondjuk olcsó volt, de többet ilyet nem veszek az biztos!

eperturmix

2016. december 19.

Nagyon jó kis kendők,nagyon puha anyagú,nem szakad,jó az illata és nem száraz-nem tocsog,pont jó a nedvessége.Praktikus a csomagolás,jól vissza lehet zárni.A mérete is megfelelő.Én semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

encicsipke

2016. november 25.

Praktikus, jól visszazárható a csomagolása és a kendők is kellően nedvesek, nem szakadnak el hasznalat közben. Nálam semmiféle irritációt nem okozott, szomorúan látom hogy másoknál igen, de ez abszolút egyénfüggő..Az illata kellemes, tiszta, nem tömény. Az összetevők lehetnének szebbek, de mivel az ára is nagyon kedvező ezért tőlem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid