Xerjoff

Ár:   84 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyuszo, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 10.

Ár:   84 800 Ft

Szívjegyek: gyömbér, dohány virága

Alapjegyek: borostyán, pézsma

Xerjoff Uden Overdose fújós
Ár: 5ml - 8.000Ft, 10ml - 15.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta
Ár: 8700 Ft, 14500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

pupy

2021. május 4.

Intenzív,hosszantartó és igazán jó illat,de azzal nem értek egyet hogy mikoromennyiségben kell használni,szerintem 4-5 fújás kell a megfelelő eredményhez,de ez csak az én véleményem lehet hogy közbe megfulladnak körülöttem😅
Ára miatt minusz egy csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Ára miatt minusz egy csillag

tiltedfate

2020. november 7.

Allure Homme Extreme klón százezerért. Kösz nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Allure Homme Extreme klón százezerért. Kösz nem.

rebuska01

2019. december 30.

Szerelmes vagyok a Xerjoff alkotásokba.
Szemrebbenés nélkül viselek hétköznapokon is intenzív illatokat,szeretem a nagy hatósugarú parfümöket,amelyekre felfigyel a környezetem:)
Hétköznapokon mostanában az Erba Pura volt a favorit,de Karácsony előtt megleptem magam az Overdose-zal.
Hmmmm...valóban overdose...mennyei,fenséges illat,de kizárólag mikro mennyiségben szabad adagolni-
Egy leheletnyi a nyakamra,csuklómra.....és órák múlva ért a döbbenet..én már ugyan nem éreztem magamon,de egy kis közértben az egyik kasszás odaszól a másiknak:"Huhhh,de be van fújva valaki" :-D :-D
Na..el lehet ezt ilyen egyszerűen is mondani akár,nem mint én..hatósugár meg szilázs...:))
Egyszóval...nagyszerű,tartós,különleges parfüm..árát tekintve,bár nem olcsó,a parányi mennyiségek használata mellett hosszú-hosszú ideig ki fog tartani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Szerelmes vagyok a Xerjoff alkotásokba.

LayRue

2019. augusztus 25.

A Shooting Stars család Uden tagja 2018-ban megújult formulát kapott, egy jóval intenzívebb, bámulatos esszenciát, az Uden Overdose-t. A csomagolás a jól megszokott XERJOFF minőséget hozza. Pompás, bőr dobozba helyezték ismét a - jelen pillanatban szerintem leggyönyörűbb, aranyfestékkel fújt kristályüveget, mely a jól ismert bőr sziluettben foglal helyet. Számomra újdonság volt az aranyszínű lapra nyomott batch kód, és a külön hasított bőr szütyibe helyezett kártya Sergio Momo saját kezű aláírásával, mely egy eredetigazolás magának az adott hullócsillagnak (shooting star) adataival, illetve nyilván a valódi meteordarabbal.
Na és maga az illat.
Elsőre meg kell jegyeznem, hogy ezt papíron ne is próbáljátok ki! Kizárólag bőrön működik, tudniillik fújás után magát a káoszt szippantjátok be. Kell neki vagy 10-15 perc, míg a pulzáló lüktetés magára talál. Felsejlik a bergamott, amiben elkezd dolgozni a gyömbér. Az egészet mintha csak két tartópilléren kísérné a dohány és a kávé. Felejtsétek el a Naxos füstös dohányát, vagy a kávé klasszikus, lepörkölt aromáját. Ezeknek a nyers levelei harmóniában dolgoznak most valamiféle nem túl tolakodóan édes virággal együtt. Roppant tartós illatról van szó, melynek szív és alapvonala eltörpül, a minimum 8-10 órán át dolgozó szívillat mellett. Férfiként úgy hiszem, ez inkább a maszkulin vonalat erősíti, ellentétben egy Cruz Del Sur II-vel, vagy egy La Capitale-lal, lévén hogy nélkülöz bármiféle gyümölcsöt. Minimálisan a Versace Dreamer az, amivel designer vonalon némi hasonlóságot vélek felfedezni.
Hátránynak mondható, hogy árban bizony közel utoléri az Alexandria II-t, melynek azonban csak jelenthet. Ettől függetlenül a különleges, luxusillatokat kedvelőknek jó szívvel ajánlom. Ahhoz túl jó, hogy kihagyjam, de nem hinném, hogy életemben még egy üvegre beruházok. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Na és maga az illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool