Yamuna

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eszter010, az összetevőket feltöltötte: Panna8805, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A tonik segít a bőr és a pórusok tökéletes tisztításában. Frissíti, tonizálja a bőr szerkezetét. Zsálya tartalmú, mely nyugtatja, normalizálja a faggyútermelést.

nembori

2019. március 9.

Egy tévedéses tonik vásárlás után ez a termék volt az amit már hosszas utánajárás után -a saját pénztárcámhoz mérten- legszebb összetevősnek ítéltem, a minimális parfüm tartalma ellenére is. Lassan egy hete használom, finom, gyógynövényes illata van, kicsit olyan érzés mintha egy gyógyteát ütögetnék bele az arcomba. A kezemmel szoktam az arcomra felvinni, beitatgatom. Nagyon szeretem, gyorsan beszívja a bőröm, frissít, és nagyon kellemes, tiszta érzést hagy az arcomon. Csak ajánlani tudom. Tökéletes ár-érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

rafi

2019. február 4.

Megváltozott a csomagolása és már az összetevői között sem szerepel az alkohol. :) Én nagyon szeretem. Nem drága, szép összetevők, az illatát is nagyon kedvelem. Arclemosás után szoktam használni, szépen leszedi a sminkmaradványokat, nyugtatja a bőröm. Nem okoz irritációt, szerintem segít nyugtatni a gyulladt pattanásokat is. A micellás vizemet cseréltem rá, annak minden funkcióját betölti, csak szebb összetevőkkel, ragacsos utóhatás nélkül. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Popet

2018. december 8.

Sajnos, 30 felett is problémás az arcbőröm, így folyamatosan kísérletezek a kozmetikumokkal, hátha megtalálom a saját kis csodaszerem! Én a tonikot, a Yamuna hidratáló arclemosó tej után használom, ahogy a márka honlapján is ajánlották! Nem alkoholos a hatása, szépen " lehúzza" a gyulladást, nyugtatja érzékeny bőröm! Én biztos, hogy újra megvásárolom, legalábbis amíg szebbre- jobbra nem lelek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

bettina28

2018. október 31.

Az illata nekem nem annyira jön be, elmegy éppen de nem az a hűha illat, inkább gyógynövényes. A bőrömet valamennyire szárítja, utána húzódik ha az egész arcomat bekenem vele. Ha csak problémásabb területekre használom, akkor kevésbé érzem a húzódást. Leginkább akkor vittem fel, amikor problémásabb, pattanásosabb területek voltak az arcomon és szerintem segített abban, hogy minél hamarabb gyógyuljon, regenerálódjon a bőr. A legutóbb bekentem a páromnak is egy kisebb pattanásos területet az arcán, egyikőnknek sem csípte. Az alkohol bár benne van az INCI listában, de az én flakonomon ki van csillagozva, hogy csak a tartósítószer részeként szerepel a termékben. Nyilván ez sem a legjobb, de ha a pattanásos bőrünket egyáltalán nem csípte, az azért jelent valamit. Szerintem nem rossz termék, de a parfümöt én sem értem benne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

csikosribizli

2018. április 14.

Én már újravettem. Eddig nagyon szárították a tonikok a bőröm, de ezzel semmi bajom nincs. Nem irritálta eddig a bőröm, szépen karban tartja, pedig elég érzékeny bőröm van. Addig biztos újraveszem, amíg nem bántja a bőröm vagy valami sokkal csodásabb a kezem ügyébe nem akad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Emci

Korcsoport: < 18
2018. március 30.

Miért tesznek egy szenzitív tonikba parfümöt?? Pedig tök fasza lenne nélküle, de így irritálja a bőrömet >.<

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 30.

AnnniPanni

2017. december 6.

Nem szárít, de semmi extra hatása nincs, nem tisztít különösebben. Nálam nem hiszem, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Eszterdobronte1992

2017. május 7.

én szeretem, szerencsére nem szárít, nem is okoz kiütést, pattanást. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó. Hiába szerepel benne tartósítószerként benzil alkohol, nem vettem észre, hogy szárítana...az alkohol amúgy sem mindig ellenség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

NewNicky

2016. december 1.

A Yamuna arctej után használom és nagyon jó, nem szárít és a zsíros részeket is jól eltávolítja a T-vonalban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

86csilla21

2015. augusztus 3.

ez most tényleg komoly? alkoholmentes toniknak árulnak egy olyan terméket aminek a 4-ik összetevője a benzil alkohol?? Maga a termék nem lenne rossz, de nem kéne hülyének nézni az embert, a 4-ik összetevő a termék még jelentős százalékát alkotja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid