Yamuna

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagok felhasználásával készült gyulladáscsökkentő hatású masszázsolaj.

Az aloe vera négyszer gyorsabban hatol a bőrbe, mint a víz. Gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban,aminosavakban és enzimekben, és több, mint 200 hatóanyagot tartalmaz.

Négy fő tulajdonsága van:

• Gyulladáscsökkentő
  • Gombaölő
  • Antibiotikus
  • Regeneráló

Illatanyagot nem tartalmaz.

blackrose

2019. január 21.

Èn règen használtam testápoló helyett, nagyon megvoltam vele elègedve. Az illata elenyèsző, de a hatása már nem. Megmerem kockáztatni hogy jobb mint egy sima testápoló. Ha másnap mennem kellett valahova ès nem akartam karikás szemekkel èbredni, este pár cseppet eloszlattam a szemem alatt, másnap reggelre nagyon szèp lett a szemem körül a bőr. Nekem alapból kissè táskás a szemem alja, örököltem. De ez nagyon jó. Az ára sem vèszes,mivel igazi univerzális olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Mandy133

2017. január 18.

Nincs illata, kicsit talán hiányzik is, de valahogy a többi yamuna masszázsolaj illata nem tetszett, ezért ezt vettem meg. Sokáig elég, masszírozáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Lindi

2015. január 20.

Én is masszőzként dolgozom.A Yamuna aloe veranak 2014-ben megjelent a paraffin mentes változata is,annak pedig a legcsekélyebb illata sincs.Úgyhogy végre egy olaj,aminek tényleg semmi illata sincs,mert a férfi vendégek nagyon nem bírják az illatokat a nőkkel ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

kati545

2014. március 16.

Én testápolónak használom az olajat. Zuhanyzás után a még nedves lábszáramat bekenem vele, aztán kicsit később letörlöm. Nekem ez így bevált, szeretem.
Kissé az zavaró benne, hogy a ricinus olajat nagyon kiérzem az illatából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

Kissé az zavaró benne, hogy a ricinus olajat nagyon kiérzem az illatából.

trudee

2014. február 2.

Szerintem ez egy nagyon klassz termék, én hidratáló krémnek / testápolónak használom, gazdaságos, mert nem kell belőle sok és annak ellenére, hogy olaj, nem hagy ragacsos érzetet. Kézkrém helyett is használom. Engem nem zavar, hogy nincs illata, sőt, így is elég illatosított kozmetikumot ken magára az ember. Valószínűleg, ha nem (csak) az lenne ráírva, hogy masszázsolaj, akkor több emberhez is eljutna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

andrew

2013. november 5.

Masszőrként nyitott vagyok új termékekre is persze módjával.Szeretem a kellemes nem túl erős illatokat a masszázsolajoknál.Fontos hogy a vendégnek se legyen kellemetlen egy erős illat.2-3 féle olajjal dolgozom most már ezzel az aloe verással is.Van aki az illatmentes olajat kedveli ezért vettem meg ezt is.Egyébként van illata elég natúr nekem nem annyira kellemes, de jó dolgozni vele.Kevés is elég belőle jól beszívódik a bőrbe.Az olaj tartalmaz még szója, pálma és ricinusolajat is.valószinüleg ezért olyan az illata mint egy olcsó babaolajnak.Ezért kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract