Yamuna

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TUN1988, Módosítva: 2019. január 11.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feltölti az arcbőrt, rugalmasabbá és hidratáltabbá teszi. Az acerola magas antioxidáns tartalmának köszönhetően lassítja a bőr öregedési folyamatait.

senskin

2019. szeptember 10.

Nagyon jó kisimít és energizál. Bőségesebben illik felkenni, mondjuk hamar le is húzható. Hatásos így is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

martini11

2019. július 24.

Két tégellyel vettem, egy cseresznyés és egy iszaposat. Nekem nem nagyon jött be, sőt... Nekem nincs gondom az olyan termékekkel, amit ki kell keverni, emiatt semiképpen sem vonnék le. Azonban ezerféleképpen próbáltam már: vizet először aztán a port, fordítva, hideg vizzel, meleg vízzel, több or kevesebv víz, fordítva, de mindig baromira csomós maradt. Egyszerűen nem lehet rendesen feloldani a port és feltenni így nagyon nehéz. Van hogy elfolyik az arcon, van hogy annyira csomós, hogy leesik. Nem gondolom, hogy az én szerencsétlenségem, mert mindenhogy próbáltam.
Sajnos a maszk lehúzható (nem kell mondanom, hogy ilyen álaggal lehetetlen), sajnos a lemosható maszkokat kultiválom, ám mivel ezt e lehet lehúzni voltaképpen is.
Hatása legalább van, de nem éri meg a vacakodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Hatása legalább van, de nem éri meg a vacakodást.

TUN1988

2019. január 6.

Nagyon puha, és sima lett tőle az arcom....Annyira jó illata van, valamihez hasonlít de még nem jöttem rá, hogy mi az.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.