Yamuna

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2018. november 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Michelle

2015. október 19.

Korábban is használtam ásványi alapozót, így újdonságot felvitelben, használatban nem sokat mondott. Nyárra kedvelem az ilyen típusú alapozókat, jobban, mint a krémes cuccokat. Nagyon kellemes anyag, könnyen felvihető, szépen eldolgozható. Nem vettem hozzá külön ecsetet, a saját készletemben is van több, amivel megfelelően fel tudom vinni; a legszebb eredményt a tömött, sűrű, kerek fejű, nagyon puha ecsetekkel értem el. Jól működik alapozóként és alapozó/bb krém fölé púderként is, az utóbbi funkcióban inkább fixálásra használom. Az én bőrömet nem mattítja le teljesen, egészséges, üde, homogén felületet ad, jól eltalált mennyiségnél szinte láthatatlan. Nem szárít, nem ül bele a ráncocskákba, nem csomósodik, nem kelt poros-lisztes hatást. Tartós is, csak nagyon ritkán és akkor is naponta maximum egyszer kell újra felvinnem, ha a napom a normálnál hosszabbra és rumlisabbra sikerül, de egy átlagos, budapesti tömegközlekedéssel nehezített munkanapot simán kibír. Sajnos, monitoros színválasztással és minta hiányában nem könnyű a eltalálni a megfelelő árnyalatot. Rajtam ebben a műfajban a semleges árnyalatok működnek a legjobban, ezt két szín keverésével értem csak el. Az első választásom túl sötét és sárgás volt, a második túl világos és rózsaszín. Viszont a dupla adag jó ideig elegendő lesz, bár akárhogy is nézem, ez kényszermegoldás. Ezért, és mert a jelenlegi színskálában nem láttam világos semleges tónusú darabot csak négy csillag, de maga az alapozó egyébként nagyon jó termék, ha sikerül megtalálni a kívánt árnyalatot.

Frissítés: Az én bőröm imádja, nagyon szép rajta még a rosszabb napjaimon is, ezért újat is vettem belőle. A Krém (055) árnyalat bizonyult tökéletesnek a jelenlegi színemhez, a korábban vásárolt Mandula rajtam sötét volt, bár kontúrozásra, sőt, még bronzosításra is bevált. Ezt korábban a Porcelán árnyalattal világosítottam, hogy alapozóként is tudjam használni, ami egy kicsit macerás volt, de nem kivitelezhetetlen.
Azoknak, akik elérik, szívből ajánlom az üzletüket ( Jászai Mari tér, korábbi Lush), élőben könnyebb a színválasztás, és nagyon kedvesen segítenek is.
Nekem így már megéri az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 19.

Nekem így már megéri az öt csillagot.

wdorika

2015. szeptember 12.

A teljességhez hozzátartozik, hogy sokféle alapozót kipróbáltam már, MaxFactor, EL, Clinique, Rimmel, LeMaquillage stb és nem igazán találtam meg azt a terméket, ami nem zavar a bőrömön. Ez pedig olyan, hogy észre sem veszem, hogy alapozót viselek, mert szinte láthatatlan, belesimul a bőrömbe, könnyű eloszlatni, egységes arcszínt biztosít. A Hamvas bézs árnyalatot használom, ajándékba kaptam, de ha elfogy, meg fogom venni. Nyáron tökéletes, a legnagyobb melegben sem csillog az arcom, tartós. Ha este is megyek valahova, a homlokomra újra felteszem, ha szükséges. Annyira természetes, könnyed, légies, nagyon kedvelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

ami2015

2015. augusztus 22.

Nem rossz, nem rossz, de eddig még nem vagyok tőle elájulva, még próbálgatom, hogy lehetne jobb, mert sajnos látszik, hogy az arcomon van, kissé bele is ül a pórusokba, pedig nincs száraz bőröm. Na, majd meglátjuk, kitartóan tesztelgetem, hátha nálam is csodaszer lesz. Jó lenne, mert ezzel sokkal egyszerűbb is az alapozás.

up.: adok neki még egy csillagot, mert nagyban megkönnyíti a napi rutint, kezdem megszeretni, nem kell kenegetni, csak ecsettel gyorsan felviszem és kész is, illetve lemosásnál is pikk-pakk lejön, mintha nem is lett volna az arcomon semmi. A színe annak, amit én vettem (cream) elég rózsaszínes, így rendeltem egy sárgásat, remélem, a kettő együtt jó lesz. Amit nálam nem hoz, az a tartósság, vagyis lehetne tartósabb is, de semmivel nem rosszabb ebből a szempontól, mint a folyékony alapozók. Nyaraláson aludtam benne egyet délután és szépen a helyén maradt, azért ilyet folyékony alapozóval nem tennék, de ez még a párnát se színezte meg, viszont pár óra múlva ez is átfénylik, ami az én bőrömnél sajnos általános.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Pöti

2015. augusztus 20.

Porcelán árnyalatot vettem meg, egyelőre vegyesek az érzelmeim. Először is, kegyetlenül világos. Ezt értsétek úgy, hogy hullafehér lettem tőle, pedig nekem tényleg teljesen színtelen az arcom.. :( Mintha krétaport tettem volna a bőrömre. Emiatt persze nem vonok le csillagot, mert ez nem a termék hibája, hogy nem jó a színe. A finishével is barátkoznom kell, nekem beleült a pórusaimba. Egy idő után egész szépen összeolvadt a bőrömmel, de sajnos nálam elmaradt a hűha érzés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Lizimalac

2015. június 10.

Nagyon száraz bőröm van, sosem gondoltam volna, hogy egy por alapozó lesz a kedvencem. De az lett, mert nem szárít egyáltalán, nincs maszkos, poros határa, szinte krémmé válik az arcomon, és a legtermészetesebb alapozó, amit valaha használtam, mégis jó a fedése és hosszú ideig fent marad, szépen kopik. :) Ha ez nem lenne elég, akkor az összetevői is jók. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

Mse

2015. május 2.

Korábban is használtam ásványi alapozót, így nem volt ismeretlen a műfaj számomra. Ez a termék fantasztikus. Por állagú, de mire felkerül, mintha krémes lenne. Nagyon kevés kell belőle, szépen fed. Nagyon sokáig tart egy tégely pont ezért. Az árnyalatokkal vigyázni kell, nehogy világos legyen, illetve hajlamos a száraz részeket kiemelni, de összességében: csodás termék!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 2.

Noncsikaaa

2015. április 20.

A nappali krémem fölé szoktam felvinni púderecsettel. Nem csomósodik, nagyon könnyen és szépen el lehet dolgozni! Kevés kell belőle, 2 hét használat után olyan, mintha szinte semmi nem fogyott volna a tégelyből, tuti, hogy nagyon sokáig ki fog tartani ez a 10g! Olyan szépen terül és olvad egybe az arccal, hogy ódákat lehetne zengeni róla! Az eddigi legcsodásabb sminktermék, amivel valaha találkoztam! Hála az égnek, nekem nincsenek bőrhibáim, így arról nem tudok nyilatkozni, mennyire fedi el őket, de az egészen elképesztő, hogy milyen szép arcot varázsol! Eddig BB krémet használtam, de nekem az sem tetszett igazán abból a szempontból, hogy úgy, akár egy alapozó, maszk hatást ad, látszik, hogy van valami az arcon! Hát ez a termék gyakorlatilag észrevehetetlen, és olyan, mintha semmi nem lenne a bőrön, így nagyon "kényelmes" a viselete! Végre lélegzik és nem fuldoklik alatta a bőröm! Imádom! Egy jó tanács annak, aki vásárlás előtt áll: Szoli szezon előtt úgy gondoltam, hogy egy sötétebb árnyalatot rendelek, mert az arcom nagyon hamar barnul! A hamvas bézs színűt kértem, viszont az nagyon világos! Össze sem lehet hasonlítani a neten látható színnel a termék eredeti színét, akkora a különbség! A jelenlegi bőrszínemhez tökéletesen passzol, tehát így nincs vele baj, de akinek sötétebb bőre van, esetleg szoláriumba jár, vagy napozik, azt ajánlom, hogy a legsötétebb árnyalatokkal próbálkozzon, tuti, hogy én is azokból fogok rendelni legközelebb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

lavenderbrown92

2015. április 17.

Ezt a terméket a baba bőrű nőknek találták ki,akiknek esetleg egy kis szín beli egyenetlenség van az arcukon. Na én nem ez vagyok. :D
Nagy csalódás volt,amikor kipróbáltam és alig láttam eredményt. Gondoltam meg ér egy próbát ,és össze kevertem egy keveset a Rimmel Match Perfection alapozójával,ami egy közepes fedésű alapozó(legalábbis annak mondják),de túl sötét árnyalatot válaszottam magamnak. A végeredmény valami elképesztő lett..tökéletes fedés,olajmentes arc órákon keresztül..remek kombó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Milka

2015. március 25.

könnyed, jól fedő alapozó, nem túl bonyolult a felvitele, nagyon hatásos a kifényesedés ellen. viszont: nem tudom, ugyan mit nem bírhat benne a bőröm, de néhány nap után súlyosbította a rozáceám, pedig már egy jó ideje elkerültek a göbök, enyhült a pirosság, így aztán nem voltam túl boldog, hogy ismét visszatért mindkét problémám.
ettől függetlenül: kombinált-zsíros bőrűeknek, biztos megváltás, csak én vagyok ilyen szerencsétlen, ebben biztos vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 25.

meehecske3

2015. március 9.

Elsőre elég érdekesnek tűnt, kifejezetten púder állagú, szálló pornak tűnt. Azonban a látszat csalt. Én a Yamuna CC kréme föle használom, nekem tökéletes. Alapozóecsettel viszem fel, egyre kell figyelni, hogy nagyon kevés kell belőle, és jól dolgozzuk bele az ecsetbe, így nem ,,száll" mindenfelé, viszont nagyon jól bele lehet dolgozni a bőrbe, kellemesen mattá teszi az arcbőrt egész napra, nem fénylik át, mintha nem lenne semmi a bőrömön. Célszerű a dobozka tetejébe szórni belőle egy kicsit, így kezelhetővé válik. A honlapjukon azt írják, hogy akár még aludni is lehet benne, én kipróbáltam, szinte el sem mozdult sehová.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.