Yamuna

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2018. november 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online

iokaszte

2015. január 21.

Először nem hittem el, hogy ez működik, de felülmúlta a várakozásomat. A T-vonalban is csak 6-8 óra múlva kezd el fényesedni, és olyan, mintha nem is lenne rajtam smink. A legjobban tetszik benne, hogy természetes, könnyű, és egyáltalán nem bántja a bőrömet. Először furcsa volt, hogy pirosító ecsettel kell fölvinni, de hamar hozzászoktam. Könnyen eloszlatható a bőrön, nem csomósodik, sokkal jobban bevált, mint a folyékony alapozók. Csak dícsérni tudom, mert már sok mindent kipróbáltam, és ez magasan kiemelkedik a mezőnyből.

Update: érett bőrön is kipróbáltam! Szépen fed, tartós, és nem ül be a ráncokba. Természetes hatású, nem szárít, nem irritál, a hozzá tartozó korrektorral a pigmentfoltokat is csodásan elrejti. Mivel öt csillagnál többet nem lehet adni, a hatodikat ide pöttyintem: *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. december 21.

A Porcelán árnyalatot választottam, mondván az én bőröm nagyon világos. Nos, ez az alapozó szinte fehér, ezért kontúrhoz, kiemeléshez és alapozó világosításához használom. Teljesen arcon tényleg jól el kell dolgozni, szép matt a végeredmény és tartós is, viszont a száraz részeket rendesen kiemeli, oda kell figyelni az alapra. A teljes cik itt: http://www.kremesenszepazelet.hu/yamuna-asvanyi-smink-ii/

Update: Végre sikerült rendbe tenni a bőrömet (nem hámlik), így mesés az eredmény. Annyira élvezem a "nincs rajtam semmi" érzést, hogy egyszerűen nincs kedvem alapozóhoz nyúlni. Két árnyalatot keverek össze, így lesz igazán tökéletes, a legvilágosabb Porcelán pedig nagyon jó kiemeléshez, szemzugba, szemöldökcsontra, de még az alsó pillákhoz is. Ha lehet, egyre jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 21.

javgke

2014. november 24.

Egy blogbejegyzés hatására vettem meg nagy lelkesen, mondván, ez biztosan nem lesz zsírosan tocsogó masszává az arcomon. A Krém árnyalatot választottam sápadt, rózsaszínes bőrömhöz. Tökéletesen passzol. Úgy viszem fel, mint egy púdert, csak jobban eldolgozom. A fedése számomra épp elegendő, egységesíti a bőrszínt, elfedi, vagy minimum halványítja a foltokat. Nagyon tartós, nem fénylik át később sem, egészségesen fénylik tőle a bőröm. Nem fullaszt, nem maszkosít - kivéve, ha túl sokat használok egyszerre, szóval a kevesebb itt több. Semmiféle negatív hatást nem váltott ki, se mitesszerek, se allergia. A száraz részeket bizonyára kiemelné, de jó a hidratálókrémem, így ezzel sincs problémám. Szerintem potom áron min. fél évre elegendő mennyiséget kaptam, még napi használat mellett is. Zseniális terméknek tartom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Anettka

2013. december 1.

Érdekes egy alapozó. Én ecsettel viszem fel, és mire felkerül az arcodra, mintha krémes alapozó lenne. Jól el kell tudni dolgozni, kevés kell belőle, de tartós, nem csomósodik össze, viszonylag jól fed. Túl sok emberen még nem próbáltam, nekem normál bőröm van, de ha majd szembejön egy vízhiányos, megereszkedett bőrű nőci, majd jelzek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.

Fényvédők: Zinc Oxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.