Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. május 14.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A terméket elsősorban kozmetikai beavatkozások (gyantázás) utáni használatra ajánlják. Előnyös továbbá napozás, strandolás után, illetve szabadtéri sportolás közben.

motoros_csaj

2014. április 5.

Én személy szerint a paprikás kréme után szoktam használni. Elég szépen nyugtatja a bőröm. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

mortelut

2012. június 10.

Maximálisan elégedett vagyok vele!!! Könnyen beszívódik, jó nagy adag, kedvező az ára! És tetszik az összetevőlistán ez a sok zöld pötty :) Ez egy nagyon-nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

vador

2012. május 9.

Ez egy csoda. Kozmetikusnál találkoztam vele először, gyantázás után kente a lábamra, egy piros pöttyöm nem volt utána. Ezt a hatást ugyan el tudom érni egy sima babapopsikenőccsel is, de ez lényegesen kényelmesebb, ráadásul láthatóan hidratál is. Hatalmas bödönben kapható és az ára se vészes. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Collagen

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nem szabályos INCI név. Valószínűleg a jelentése liposzómába zárt vitamin.