Yamuna

Ár:   499 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: TienMu, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Csábító és izgató illatú szappan, amivel frissé és izgatóvá varázsolhatja a mindennapi fürdést.

Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 g

Dumitutoj

2018. április 21.

A családnak nagyon tetszett a szappan illata és kinézete is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

A családnak nagyon tetszett a szappan illata és kinézete is.

Zafado

2018. január 4.

Nagyon szeretem az illatát, viszont az tény, hogy azért ez is szappan, ez is szárít rendesen. Azért hetente 2-3x használva nem elsz tőle semmi baja az embernek, de nem használnám minden nap, viszont az illatát imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Loona

2016. január 10.

2-3 éve karácsonyra kaptuk ajándékba. Mivel a háztartásban kézmosásra csak én használok tömbszappant, másra pedig nem használunk szappant, most jutottam csak el odáig, hogy kipróbáljam.

A csomagoláson található, itt is olvasható felirat szerintem elég viccesre sikeredett, emlékszem, már amikor megkaptuk, is mosolyogtunk férjemmel azon, hogy minden izgató rajta :D de illata (csomagoláson keresztül megszagolva) már akkor sem nagyon volt, így hogy bármilyen értelemben izgató-e, azt nem sikerült megtudni. Most, használva sem érzek nemhogy izgató, de szinte semmilyen illatot sem rajta.

Az állaga eleinte, az első héten olyan... "tapadós" volt, nem csúszott úgy a kezeim között, ahogy szeretném, és egyáltalán nem habzott, gyakorlatilag olyan volt, mintha egy darab műanyagot hengergetnék a kezeim között, amiről nem jön le a víz hatására semmi. Lemosva is maradt utána egy kicsi ebből a tapadós érzésből a kezeimen, ami zavaró volt. Bő egy hét után valahogy átnedvesedett már annyira (nem állt vízben, csak a használattól szerintem), hogy ez a tapadósság megszűnt, és picit habzott is már hengergetés közben, egyáltalán nem jelentősen, de nekem ennyi már bőven elég volt. Sajnos azonban ezzel együtt meg szárítani kezdett, rögtön, a használat után húzódik a kezem, ha gyakrabban kell megmosnom, akkor még kézkrém is kell utána - nekem eddig szappantól nem nagyon volt ilyenre igénye a kezemnek soha.

Ezek után sajnos fürdésre tuti, hogy nem próbálnám ki, és újravásárolni sem fogom, sőt, lehet, hogy inkább félreteszem, és majd nyáron próbálom ki újra, mert ez a szárítás nagyon nem kellemes most a bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

kati545

2014. november 30.

Fürdésre és kézmosásra is ezt használom. Puha lesz tőle a bőröm, a mennyei gyümölcsillatról nem is bezsélve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1