Yamuna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. február 15.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Valami igazán különlegesre vágysz? Próbáld ki az új, Citrusos Vaníliavarázs fürdőbombát, amely nemcsak hidratálja bőrödet, de játékos illatával egészen biztosan elvarázsol majd!"

Mona29

2018. augusztus 20.

Nagyon szuper volt. Mondjuk habot azt nem nagyon képzett, de! Annyira finom és puha volt tőle a bőröm, hogy csak néztem! A vizet eléggé sárgította, így egy picit furcsa volt a pancsolás. Az illata valami fenomenális és még jó sokáig megmaradt a bőrömön és a fürdőszobában is. Maga a bomba elég pici, de egy nagyobb kádba bőven elég volt, szerintem egy kisebbe vagy nem teli kádba a fele is bőven elég. Ha visszahozzák tavasszal, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

orsi0210

2017. március 25.

Isteni az illata, erősen átjárja a fürdőszobát :) A vizet sárgítja, a bőrt pedig lágyítja. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Virvatuli

2017. március 4.

Ez az első fürdőbomba, amit próbáltam. A méretén meglepődtem (kisebbre számítottam). Vicces, ahogy pezseg, az illata kellemes, nem száradt ki a bőröm, és a kád sem maradt életveszélyesen csúszós. A színe kicsit ijesztő, harsány zöldessárga lett tőle a víz. Bónusz viszont, hogy egyúttal lefolyótisztítóként is működik, gondolom, a szódabikarbóna-citromsav kombinációnak köszönhetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.