Yamuna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Saretin, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A csokoládé élvezet. Mindenki szereti, kortól és nemtől függetlenül. A nyugalom és a boldogság érzését nyújtja. Segíti a bőr megújulását, energiával tölt fel.

Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

pinkil

2014. január 22.

Jó illat, de a bőrömön már nem érződik és szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Jó illat, de a bőrömön már nem érződik és szárít.

Saretin

2014. január 21.

Habzásra, tisztításra jó, mondjuk a formája nem épp a legideálisabb, nem áll kézre. Az illata szárazon finom, de nem erős, legalábbis én jobban szeretem, ha illatosabb a szappanom. Így sajnos nem is marad meg a bőrömön, és fürdés közben is csak tiszta szappan szaga van. A bőrőm nagyon érzékeny, allergiára hajlamos. Meglátjuk 1-2 hét után mire jutok vele. Remélem maradni fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

incifinci28

2013. augusztus 12.

szerintem nagyon jó! inkább mondanám kakaó illatúnak, mint csokinak, de ez nem probléma. nem szárít, élmény vele azuhany, mint minden már yamuna termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Lyah

2013. január 5.

Én ebbe beleszerettem a Herbaházban, aztán a második zuhanyzásnál már rosszul voltam az illatától, nagyon erőszakos, émelygős. Szinte alig fogyott belőle, kis is dobtam, miután összeaszott a kosárban, ahol tartottam. 2 csillag csak a jó kezdésért, és mert nem szárított legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

azursatellite

2013. január 5.

Jó-jó, de az illata nem az igazi, egyszer elég volt kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Jó-jó, de az illata nem az igazi, egyszer elég volt kipróbálni.

cserryy

2012. december 27.

Lehetne kicsit gyengébb és természetesebb a csokiillata, de amúgy jó szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Lehetne kicsit gyengébb és természetesebb a csokiillata, de amúgy jó szappan.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1