Yamuna

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

A hárs és méz kényeztető illata, hidratáló, bőrnyugató hatása kellemes élményt ad egy nehéz nap végén.

bettina28

2017. július 13.

Bennem vegyes érzelmek vannak a Yamunával kapcsolatban. Ez e termék nem volt kifejezetten rossz, de olyan kiemelkedő sem. Hozzá kell szokni, hogy nem habzik, viszont ha már SLS mentes lehetne még jobb az összetevő listája, főleg ennyi pénzért. Túlárazottnak tartom. Az illata nem marad meg a bőrön, fürdés közben is enyhén lehet érezni csupán. Nem venném újra, nem győzött meg annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

BettiBaba

2015. november 18.

nagyon szeretem. nem habzik annyira, de ezt megszoktam, puha selymes lesz a hajam. az ősz lenövést határozottan visszaszőkítette! az szeretem a legjobban. továbbá, hogy nem allergiás rá a fejbőröm, amit eddig csak fodrászszalonban kapható bio sampon tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

Mandulisz

2015. június 6.

Nagyon jó termék,kellemes az illata és szerintem is drága a méretéhez képest,de egyébként ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

freegid

2015. január 20.

Ami mellette szól, hogy jó illatú, nem irritál és magyar termék. Ami ellene, az az, hogy szerintem méregdrága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Pöti

2014. november 2.

Igazi kényeztető tusfürdő... Utána hárs testvaj a tökéletes befejezés.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Igazi kényeztető tusfürdő... Utána hárs testvaj a tökéletes befejezés.. :D

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.