Yamuna

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Ajakápolók

Intenzíven hidratáló, natúr ajakbalzsam az egészséges, puha ajkakért. A sheavaj hidratál és nyugtat, a szójaolaj a benne található telítetlen zsírsavaknak köszönhetően regenerál, a tápláló méhviasz pedig láthatatlan védőréteget képez, így a bőr hosszan tartóan sima és feszes marad.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

annabanana

2018. március 16.

A Yamuna ajakbalzsamai közül az egyetlen, aminek éreztem az illatát, azért is ezt választottam. Nálam plusz pont, hogy színtelen, nem túl zsíros és hamar beszívódik, magyar termék, valamint környezetbarát, mert fém tartóban van műanyag helyett. A végzetesen kicserepesedett, már vérző ajkakra még nem találtam meg a tökéletes ajakbalzsamot, én inkább Neogranormont használok az igazán kiszáradt számra, ezt persze nem tudom napközben felkenni, mert hófehér és vastag. Szóval nekem a Neogranormon és a Yamuna ajakbalzsam kombó ami az igazán tuti, így a kettővel meg tudtam védeni az ajkaim. Mivel ez az ajakbalzsam csak a közepes kiszáradásra vagy megelőzésre jó, ezért csodaszernek nem mondanám, de amíg nem találok jobbat, addig újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

zsebcuki

2017. január 9.

Pár hete szereztem be. Nagyon szeretem,az illata szuper. Kivitelének köszönhetően én este és reggel használom,mert koszos kézzel nem szeretnék a tégelyben turkálni.

Update : Lassan ott tartok,hogy cserepesebb a szám mintha semmit nem használnék.
Ugyan ez volt a baj a manna ajak balzsammal,jó illat,jó textúra,de baromira szárított. Sajnos ez is,így konkrétan nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

mamendesz

2017. január 7.

Valami isteni az illata ennek az ajakbalzsamnak, az állagát is szeretem.
Ha nagyon cserepes az ajkunk, nem ez fogja helyrehozni, de ha kevésbé száraz, akkor jó szolgálatot tesz. Különösen szeretem ajakradír után használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Valami isteni az illata ennek az ajakbalzsamnak, az állagát is szeretem.

Natalka

2016. október 26.

Nekem is a feketeribizlis lett a kedvencem, bár az alapjuk ugyanaz. Több ajakápolóval befürödtem már, egyik sem tökéletes, igazából ez sem, de a dolgát szépen teszi. Kellemes az állaga, nem túl zsíros, nem ragacsos, pont jó. Finom fényt ad az ajkaknak, nagyon csinos. Olyan, mintha védőréteget képezne a számon, bár sajnos nem elég hosszú ideig. Extrán száraz ajkakkal szerintem már nem bánik el, de rendszeres használattal nálam fenntartotta a hidratáltsági szintet. Bevallom, ha az arcomon megjelennek a kis száraz foltjaim, akkor ezt oda is kenem, teljesen megszerettem így is (persze csak éjszakára, mert különben fénylik az egész fejem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

wishes

2016. október 20.

Nagyon kis babák lettek ezek az új ajakápolók, mind illatra, mind állagra, főleg ez a feketeribizlis változat! :) Nagyon tetszik, hogy amint ajakra kerül, ilyen finom vajas-csúszós állagúra olvad és ízre is fincsi. A bajom csak annyi, hogy az én szárazabb, cserepes ajkaimra ilyenkor ősszel-télen elég gyenguszok, és úgy vagyok vele, hogy ha már tégelyes kiszereléssel kell bajlódni, akkor hasson is. Megelőzésre jó, de tűzoltásra továbbra is maradok a PC Lip&Bodynál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene