Yamuna

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tápanyagai könnyen beszívódnak, kívülről azonban hatékony védelmet nyújt az erős UV sugárzással szemben. Nem színez fehérre, áttetsző rétege láthatatlanul nyújt hatékony védelmet. A krémben lévő kókuszolaj immunerősítő, antibakteriális hatású, emellett pedig erősen hidratál, így gondoskodik a lágy, selymes bőrről. Igazi finom "naptej" illatú, nincs gyógyszeres párolgása.

balkanfan

2017. szeptember 6.

Nyár közepén vettem, mivel nem volt horribilis áron és korábban nagyon meg voltam elégedve a Yamuna-termékekkel. Fenntartásokkal viseltettem irányába, lévén az általam eddig használt fényvédő krémek mindegyike kicsit kellemetlen érzetet hagyott maga után - semmi allergia, bőrpír, csak az extra "réteg". Ez a krém a legelső pillanattól kezdve belopta magát a szívembe: zsírosabb, mint pl. a szenzitív krém, ez tény. Ellenben a 38-40 °C-os nyári napokon sem volt kellemetlen a használata. A hatása pedig?! Lévén érzékeny, barnulásra minimálisan alkalmas, ellenben könnyen leégő bőröm van, ehhez képest ez a krém bizonyított minden egyes alkalommal. Legutóbb egy dunai hajózás alkalmával, ahol 7 órát a hajó fedélzetén töltöttem, leginkább nem árnyékban. A szokásos naptejemet elfelejtettem elvinni, de az arckrém velem volt, így ezt használtam minden ruha alól kilógó részre. Az eredmény: a bekent részeken sehol egy kis bőrpír, kivéve egy pici részen, ami kimaradt a krémezésből. A 7 óra alatt egyszer kentem újra, extra izzadás nem volt, víz nem ért (úszás/fürdés esetén lehet, kevés lett volna a csak 2 krémezés). Én maximálisan meg vagyok elégedve vele, ha elfogy, biztosan újra fogom venni, maximálisan megbízom benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

kati545

2016. december 20.

Bőrgyógyászom mondta, hogy mindenképp kell fényvédőt használnom. Ezt választottam. Mert kaposvári, mert természetes.
Amúgy az én egyébként is zsírosodásra hajlamos bőrömnek nyáron kicsit sok, de muszáj használnom. Egyelőre nem találtam jobbat, addig pedig ez marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

csboglarka88

2016. június 8.

Jó termék, viszont a hűha érzés elmaradt. Nyáron annyira nem szeretem nappalra használni, ilyenkor túl zsírosnak érzem, de az év többi szakaszában nincs vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Nussh

2016. február 8.

Meg vagyok vele elégedve. Elég tömör, de mégsem zsíros krém, látszik, hogy "van benne anyag" :) Szépen tudok rá sminkelni, hamar beszívja a bőröm, és egész napra hidratál. Az illatával is ki vagyok békülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine