Yamuna

Ár:   1225 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Valóságos energiabombaként robban a Gránátalmás növényi alapú masszázsolaj, amelynek friss és lágy aromája egyaránt kényezteti az érzékeket és a fáradt izmokat. A mesterséges színezőanyag mentes olaj édes-savanykás, lédús gyümölcsöt idéző illata lágyan körbeölel és ellazít, miközben puhítja és gyengéden hidratálja a bőrt. Masszázs végére pedig finoman felpezsdít, energizál és egészen a gránátalma őshazájába, a mesés Perzsiába repít."

Antioxidánsok: Tocopherol