Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AporBogarkaja, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Az igazi harcosok egyszerre tudnak  durvák és finomak lenni. A gyönygyvirág puhaérintése elegyedik a mákszemek drasztikus bőrradírozó erejével.Harcra fel! Kezdődjön az elhalt hámsejtek pusztítása! Hetente egy-két használat ajánlott.

FeketePiroska

2019. április 5.

Katasztrófa.... teljesen kiütötte a mellkasom. Nagyon viszketett, majd hetekig hámlott a bőröm. Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Florence12

2019. február 19.

Hú, de szeretem az illatát!!! <3 Amikor megkaptam (ajándék volt), és még nem volt kedvem kibontani, a ruháim között tároltam:D Azután bevetettem bőrradírként. Hát, arcon nem ajánlott, a mákszemek bizony elég durvák ahhoz, viszont TESTradírként semmi gond nincs vele, sőt. Szuper. Az arcomat tehát nem közvetlenül a szappannal dörzsölöm, hanem a kezemmel szappanozom be. Tisztít, az egyszer biztos, viszont szárít is, úgyhogy nem alkalmazom reggel-este.
De sajnálni fogom, amikor elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

De sajnálni fogom, amikor elfogy.

adri0419

2018. szeptember 16.

Tök jó kis szappan, jól radíroz és isteni illata van. Ezenkívül sokáig elég és olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Mehecske

2017. november 5.

Finom illatú, jól habzik. Viszont számomra túl érdes, annyira durván dörzsöl, mint valami smirglipapír. Én max, lábsarokra, ami már elszarusodott, arra tudom elképzelni, mert nekem fáj a használata. Arcra pedig gyakorlatilag nem tudom használni, hacsak nem arcnélküli ember akarnék lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

orsi0210

2017. január 7.

A szappan illata ugyan nagyon finom, és használat közben selymes, krémes, érezhetően jól tisztít, DE szárít, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Démonka91

2016. augusztus 4.

Tetszik az illata, a mákszemek amik radíroznak és persze , hogy nem szárítja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

FImolaM

(!)
2016. július 28.

Már vagy 1,5 használom ezt a szappant és nagyon szeretem. Jól tisztít és radiroz, az illata nagyon jó, mindig újra veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Stefa

2015. december 6.

Az egyik kedvenc szappanom. Jól radíroz, és az illata is tökéletek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Az egyik kedvenc szappanom. Jól radíroz, és az illata is tökéletek!

AporBogarkaja

2015. június 25.

Gondoltam újra feltöltöm, mert megújult a csomagolása: a másik(feltehetően már nem gyártott , mert nem találtam a Yamuna honlapján) termékhez írott véleményem pedig átmásolom ide:

Update2: Sajnálom, hogy olyan hamar ítéltem meg szegény szappant, végül is, nem tehet róla, hogy én rosszul használtam, minden nap kétszer arcra! és nem egy héten kétszer, ahogyan a használati utasítás írta, ugyan is kibontása után a szép, újfajta virágos címkéjét könyvjelzőnek használtam és a minap találtam meg. Amúgy fürdéshez egészen jó volt, most járok a végén, időközben szép puhává varázsolta a bőrömet, de nem tudom, hogy a növényi olajoknak, vagy a mák radírozó hatásának köszönhető, de érezhetően tiszta, és puha lett a bőröm, viszont ha egy kicsit tovább álltam a zuhany alatt, akkor érezhetően szárított, amit testápolóval helyrehoztam ugyan, de azért kellemetlen volt, habár, minden szappan szárít egy minimálisat. Ha most szőrösszívű lenék, akkor maradnék a 3 csillagos értékelésnél, de mivel jó szívem van, odaajándékozok egy csillagot még neki. Tetszik a Yamuna filozófiája, ezért, ha majd véletlenül ráakadok még a szappanjaikra, kipróbálok más variációkat is, de tudatosan nem fogom vadászni, Erélyiként elég nehéz lenne, habár rendelhetnék, ha olyan muszáj lenne. Talán kézművesvásárban találok majd, és akkor veszek. Ezt is onnan szereztem be.

Update: a csoda leredukálódik fürdeni. Az arcom két hét után nem szereti, kipattanásosodtam tőle, nem olyan nagyon, de köszönöm szépen, eddig kamaszkorom óta nem volt pattanásom az arcomon, csak néha menstruáció ideje alatt. A gyöngyvirágillat is tovatűnt belőle, meg olyan mállós olvatag lett, és inkább van zsírszaga, mint az az intenzív virágillata, amit éreztem amikor megvettem. POZITÍV azonban, hogy testradírként, a tus alatt bevált, és nem marad meg az illata, aminek örülök, mert kedvemre használhatok testápolót és parfümöt, amit akarok.
Összegezve: Tetszik a Yamuna felfogása, hogy környezetvédelem, és natúrkozmetikumok, stb. csak az nem, hogy a szép csomagolásba bújtatott termék nem azt nyújtja, amit a marketing ígér. Szerintem végleg kiszerettem belőle. De a szappan 3 csillagot megtarthat az ötből.

Arcmosásra használom kb. egy hete. Remekül tisztít, igaz, picit szárít is. Kombinált bőröm van de felér egy arcpakolással az a frissítő tiszta érzés amit hagy maga után. :) Az összetevői jók, a mák nem karcolja a bőröm, habár legtöbb esetben a szappan habját viszem fel az arcomra, nem húzom végig a szappant az arcomon. Ha ez elfogy, akkor még a mandulamagos vagy körömvirágos testvérét is kipróbálnám. A teafás annyira nem jött be nekem, de ez, valami csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.