Yamuna

Ár:   800 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2020. április 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

"A titkos, boszorkányos összetevőkből kutyult a tusfürdő lágy sütőtök illatát a karamell érzéki édessége koronázza meg. Nincs mese: akár az esti fürdéshez, vagy a reggeli tusoláshoz, de kötelező ez a kis bőrbarát varázslat!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Blackxentric

2020. április 11.

A flakonból isteni illata van. Emiatt arra számítottam, hogy zuhanyzás közben is ezt fogom érezni. Sajnos egyáltalán nem. Ugyanaz lett vele, mint a szőlős Yamuna tusfürdővel. Kellemetlen szaga lett. Elhasználtam, de úgy érzem soha többé nem veszek tőlük tusfürdőt. Tisztítani tisztított, de ahhoz képest eléggé drága amit tud.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Juccimo

2019. december 1.

Bedőltem a cuki dizájnnak és a halloween szónak, bár persze a karamellizált sütőtök illat is megfogott, ráadásul a flakonban érezni is lehetett a kellemes illatot, használat közben azonban egyértelművé vált, hogy ami igazán halloweeni ebben a termékben, az a színe, ugyanis egészen ijesztően vérpiros. Sajnos zuhany alatt már semmiféle illata nincsen, és nem is habzik egyáltalán, ellenben elég folyékony, tehát kb. amit magamra kenek, az azonnal le is folyik.
100 ml 600 Ft volt akciósan, ami ezért a minőségért egyértelműen irreális ár, egyszer kipróbáltam, a címkén lévő édes kis szellem miatt 2 csillag :D amúgy egy semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.