Yamuna

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: norika18, az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2022. július 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Magas ásványi anyag tartalma regenerálja a bőrt.

Krikike

2023. december 7.

Nagyon szeretem. A hátamra kezdtem el használni, mert mindig kipattog. Amióta ezt használom rá, lekopogom elmúltak a pattanások. Néha az arcomra is szoktam használni. Mivel zsíros a bőröm, engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 7.

Szilviams0118

2021. március 12.

most nézem, hogy mellényúltam, ichtyolos szappant szerettem volna venni, de ez került a kosaramba, de nem bánom: arcmosásra kiváló, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Radírozásra nagyszerű, de ezen kívül mást nem vettem észre. Mondjuk a zuhanyzó aljában leül belőle az iszap. Szerintem soha nem fog elfogyni, pedig fél éve biztos használom naponta- kétnaponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

andreax

2019. szeptember 29.

Csodát vártam tőle, de nem érzékeltem semmi különöset azon kívül, hogy a víz ami rólam lefolyt fürdés közben, barnás fekete volt, mintha hónapok óta nem fürödtem volna. Nem szárította ki ugyan a bőröm, de nyáron használtam. Nyáron nem szokott kiszáradni, húzódni a bőröm. Arcomra nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

kalen

2018. augusztus 8.

A kedvenc szappanom. Klasszisokkal jobb mint más fekete szappan. Arcra és testre is használom. A benne lévő szemcséknek köszönhetően jól radíroz, jól tisztít, szabályozza a faggyúműködést. Inkább zsíros, vegyes bőrűeknek ajánlott.
+És az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

+És az ára is kiváló.

isabelle007

2018. július 2.

Csodaszappan! A kevert, problémás bőrömet kiválóan tisztítja, teljesen megújult az arcom tőle! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 2.

heva1991

2018. január 8.

Kellemesen radírozta a bőrömet. De nem szabad túl sokat használni, mert akkor nagyon tud szárítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

dorinahezso

2017. december 11.

Testradírnak már többször újravettem. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Testradírnak már többször újravettem. Nagyon jó termék.

Helene

2017. október 30.

A mini szappan csomagban volt ez is. Fürdésre és kézmosásra használtam el. Nem szárította ki a bőrt, de csodát sem művelt vele. Még szerencse hogy csak kis mini szappan volt ebből. Nagyon durva darabok vannak benne, így dörzsölésnél óvatosan kell használni, nehogy megkarcolja, felsértse a bőrt. És amit nagyon nem szerettem hogy tiszta fekete volt a fürdőkád tőle. Sikálhattam egy darabig. :/ Egy biztos többet biztos nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Destinyh

2017. június 5.

Nagyon nehezen szereztem be, nálunk nem is kapható(a városban ahol lakom), szóval ha elfogy akkor biztos hogy rendelni fogok.:D Nem szárít, imádom az illatát, amióta használom a bőröm sokkal szebb, nincsenek nagy gyulladt pattanásaim. A bőröm zsírosságán is sokat javított. Nagyon szeretem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.