Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Hibiszkusz illatú szappan kamillavirággal. Glicerin tartalmának köszönhetően gyengéden ápolja és hidratálja a bőrt. Arcra, testre használható fürdésnél, zuhanyzásnál.

Széncinke

2020. október 13.

Förtelmes, soha semmi nem szárította úgy a borom, mint ez. Konkrétan a hab leöblítése után fájóan húzódott mindenem, nem győztem locsolni magamra a testápolót. 3 nap használat, és viszkető, száraz, irritált bőr után elegáns ívben hajítottam a kukába, még mosni sem jó a hülye növénydarabok miatt.
(A családban véletlenül vette valaki, pedig direkt mondtam, hogy ne natúrszappan legyen :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Kitts

2019. november 22.

Barátomat megfertőztem a szappanmániámmal, neki ő a kedvence. Én is teljesen elégedett vagyok vele (csak én mindig tovább kísérletezgetek), ő nem hajlandó mást használni. Szuperül hidratál, nem szárít, nincs utána viszketés, jó érzés használni. Az illata nagyon semleges, de ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Walaki

2019. május 28.

Kb 3 hete használom,arcra,testre.Nagyon meg vagyok elégedve vele.Abszolult nem szárít,sőt!Nagyon is puhává teszi a bőröm.Illat egyáltalán nem marad utánna,de a minősége részemről kárpótólja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.